"BUGÜNÜN KÜÇÜĞÜ YARININ BÜYÜĞÜ"

"BUGÜNÜN KÜÇÜĞÜ YARININ BÜYÜĞÜ"

Ak Parti Yozgat İl Gençlik Kolları yapmış olduğu projeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ak Parti Yozgat İl Gençlik Kolları Bugünün Küçüğü, Yarının Büyüğü Projesi çocukları ve gençleri ziyaret etti. 

Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Yaşar Taşdemir, Bugünün Küçüğü, Yarının Büyüğü Projesi ile Yozgat'ın bütün mahallelerinde Çocuklar ve Gençleri ziyaretlerinin devam ettiğini söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri Bilal Şahin Mahallesi'nde çocuklara ve gençlere çeşitli hediyelerde bulundu.

Başkan Taşdemir konu ile alakalı yaptığı açıklamada "Çocuklar masumiyet ve temizliğin simgesidir. Din,dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın sevgi ve güzelliğin mümmessilleridirler. Toplumumuzun ve dinimizin çocuğa bakışı tarih boyunca hiç değişmemiştir. Bir toplumun yansıması, ilerlemesinin ilk basamağı çocuğun ailede aldığı eğitimdir. Özellikle paylaşma, sevme ve sevilme duygusunun bu dönemde çocuğa aşılanması önemlidir.

Çocuklara paylaşmayı ve paylaşmasını bilmeyi öğretmeliyiz. Biz onlara büyük olarak göstermeliyiz ki onlarda büyüdüklerinde rol model aldıkları bizleri yansıtsınlar. Daima çocuklarımıza gereken önemi vermeliyiz. Onların yanında olup güven, sevgi, paylaşmak ve en önemlisi iyi bir insan olmayı benimsetmeliyiz. Biz her zaman geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yanındayız. Yozgat'ta ziyaret etmedik mahalle sokak park kalmayacak" diye konuştu. Haber Merkezi

15 Haziran 2021 Salı tarihinde eklendi ve 133 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız