Yozgatlılar Buluşması Gerçekleşti

Yozgatlılar Buluşması Gerçekleşti

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı ve Yozgat Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, tarafından düzenlenen "Gurbetten sılaya Yozgatlılar buluşması" siyaset, iş dünyası ve yurt dışından gelen gurbetçileri bir araya getirdi.

Yozgat Çamlık Otelde Kurban Bayramının 3.ncü günü düzenlenen programa; AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, CHP Milletvekili Ali Keven, MHP Milletvekili İ. Ethem Sedef, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, MHP İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, İYİ Parti İl Başkanı Metin Özışık, DEVA Partisi İl Başkanı İsmail Yılmaz, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, MHP Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, Yozgatspor Kulüp Başkanı Kazım Arslan, İYF Genel Başkanı ve Yozgat Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, İYF'ye bağlı yurt içi ve yurt dışı federasyon başkan ve temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
İYF VE Yozgat Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, "Çamlık otel kokteyl Alanında bayramlaşma ve tanışmanın ardından Toplantıya geçildi. Devlet Büyüklerimizin Telgraf mesajlarının ardından İYF ve Yozgat Vakfı Genel Başkanımız Ahmet Yılmaz'ın açılış ve protokolün konuşmalarının ardından toplantı Aile fotoğrafı çekildikten sonra sona erdi.
Seneye Kurban Bayramının 3. Günü tekrar görüşmek dileğiyle.
Uzaktan Yakından Gelen Kıymetli Misafirlerimize çok teşekkür ederiz. Yozgat Vakfımız Yozgat'ımıza Hayırlı olsun." Dedi.

 

13 Temmuz 2022 Çarşamba tarihinde eklendi ve 143 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız