İşçilerin Yüzleri Güldü

İşçilerin Yüzleri Güldü

Hizmet-İş Sendikası Doğankent Belediye Başkanlığı, Baydiğin Belediye Başkanlığı, Karayakup Belediye Başkanlığı ve Doğankent Belediyesi Personel Ltd. Şti, Baydiğin Belediyesi Personel Ltd. Şti ile ek protokol imzalandı.

Hizmet-İş Sendikası Yozgat Şube Başkan Ferman Zararsız: 'Sendikamız üyesi emekçi kardeşlerimizin bayram öncesi yüzleri güldü.

Doğankent Belediye Başkanlığı, Baydiğin Belediye Başkanlığı, Karayakup Belediye Başkanlığı ve Doğankent Belediyesi Personel Ltd. Şti, Baydiğin Belediyesi Personel Ltd. Şti ile imzalanan ek protokoller ile emekçi kardeşlerimiz bayram öncesi bayram yaşadılar.

Sendikamız ile Doğankent Belediye Başkanlığı, Baydiğin Belediye Başkanlığı, Karayakup Belediye Başkanlığı ve Doğankent Belediyesi Personel Ltd. Şti, Baydiğin Belediyesi Personel Ltd. Şirketinde çalışan emekçi kardeşlerimizin ücretlerine 2022 yılı Temmuz ayında açıklanan altıaylık enflasyon oranı kadar zam yapıldı.

İşçisini emekçisi enflasyona ezdirmeyen, çalışanlarına çifte bayram mutluluğu yaşatan,  Doğankent Belediye Başkanımız Doğan Sungur'a, Baydiğin Belediye Başkanımız Osman Uslu'ya, Karayakup Belediye Başkanımız Ahmet Dursel Erdoğan'a, sendikamız, şahsım, yönetim kurulumuz ve tüm emekçi kardeşlerimiz adına teşekkür ederim.

İmzalanan ek protokoller, sendikamıza belediyelerimize ve tüm emekçi kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun.

 Toplu iş sözleşmesinde enflasyon farkı olmayan emekçi kardeşlerimiz emin olsunlar, tek bir üyemizi dahi enflasyona ezdirmemek için mücadelemize hız kesmeden devam edeceğiz.'

6 Temmuz 2022 Çarşamba tarihinde eklendi ve 199 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız