YOZGATSPOR TRİBÜNLERİ BİRDİR BİRLİKTEDİR

YOZGATSPOR TRİBÜNLERİ BİRDİR BİRLİKTEDİR

Yozgatspor taraftarları sosyal medya üzerinden birlik beraberlik mesajı yayınladı.

Yozgatspor 1959 Ankara Tayfa  sayfasından yapılan açıklama  şu ifadelere yer verildi '' Yozgatspor taraftarları olarak her yıl sezon başlamadan önce yaşanılan kısır döngüyü bu yıl biraz daha farklı şekilde yaşıyoruz.

Şunun açık bir şekilde bilinmesini isteriz. Yozgatspor taraftarları arasında herhangi bir düşmanlık anlaşmazlık gerginlik yoktur olmayacaktır. Yozgatspor tribünleri birdir birliktedir. Olmayanı olmuş gibi göstermeye hiç gerek yok. Bugün çaresiz kalanlar taraftar üzerinden bir çıkış yolu aramamalı zira böyle bir çıkış yolu yok.

YOZGATSPOR TRİBÜNLERİ BİRDİR BİRLİKTEDİR

Yozgatspor 1959 Ankara Tayfa ''Şehirde sportif faaliyetler üzerinden bir gelişme bir yol katedilsin istiyoruz çevre şehirlerde yapılanlar şehrimizde de gerçekleşsin istiyoruz. Artık birileri mağduru oynamasın bu döngü hepimizi bıktırdı. Güçlü bir şekilde tek ses olunsun bir yol açılacaksa birlikte açılsın herkes çaba göstersin.

Ve artık tüm taraftarlar bir masaya oturup bir karar alıp o doğrultuda hareket etsin, etsin ki bu şehrin çocukları üzerinden kimse söz söyleyemesin.'' İfadelerine yer verildi.

 

23 Haziran 2022 Perşembe tarihinde eklendi ve 67 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız