GÖNÜL SÖYLEŞİLERİ BAŞLIYOR

GÖNÜL SÖYLEŞİLERİ BAŞLIYOR

Yozgat Belediyesi sosyal-kültürel faaliyetleri kapsamında yaptığı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.
Aylık olarak düzenlenecek Gönül Söyleşileri programları, 3 Haziran Cuma günü Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi'nde konuk edeceğimiz ünlü televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer'in şiirli söyleşisi ile başlıyor

Aylık olarak düzenlenecek Gönül Söyleşileri programları, 3 Haziran Cuma günü Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi'nde konuk edeceğimiz ünlü televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer'in şiirli söyleşisi ile başlıyor.
SOSYAL-KÜLTÜREL FAALİYETLER DEVAM EDİYOR
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse " sosyal kültürel faaliyetlerimiz kapsamında birçok çalışmayı Yozgatlı hemşerilerimize sunduk. Ramazan Ayı boyunca Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediğimiz mini konserler ve etkinliklerin yanı sıra Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda çocuklarımıza yönelik oyunlar, büyüklerimize yönelik tiyatro eserleri programları düzenlendi. Her hafta düzenli olarak yapılan Çarşamba Söyleşilerimize ek olarak belediyemize bağlı konaklarımızda hemşerilerimize yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bu hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz.'' Dedi.
HER AY BAŞKA BİR KONUK
Köse "Şehrimiz için yaptığımız çalışmalarımıza yön verirken hemşerilerimizin taleplerini Belediye Başkanımız Celal Köse bizzat yaptığı gezilerle ve ziyaretlerle yerinde dinliyor. Hemşerilerimizden aldığımız talepler doğrultusunda hazırladığımız projelerle bir yandan şehrimizin imarı konusunda çalışmalarımızı yürütürken, diğer yandan da sosyal ve kültürel faaliyetler konusunda hizmetlerimiz devam ediyor. Bu sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz kapsamında 3 Haziran Cuma günü ünlü televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer'i Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezimizde hemşerilerimizle buluşturacağız. "Aylık Gönül Söyleşileri" programlarımız Serdar Tuncer ile Şiirli Söyleşiler programı sonrası da her ay başka bir konukla devam edecek." şeklinde konuştu.

 

3 Haziran 2022 Cuma tarihinde eklendi ve 194 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız