OTOPRATİK YOZGAT'TA!

OTOPRATİK YOZGAT'TA!

Türkiye'nin lider lastik üreticisi Brisa'nın  Otopratik mağazası Yozgat'ta açıldı.

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse ve Otopratik bölge müdürü Haydar Tamkoç açılışa katıldı.
Otopratik  Yozgat İşletme sahibi Gökmen Ünalan "Aracınız artık bizimle güvenilir ellerde. Sağlam servis kadrosuyla siz değerli Yozgat halkının hizmetinizdeyiz.
Açılışımızda bizlerle beraber olan Sayın Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse'ye ve Mehmet İhsan Varol beye ayrıca Otopratik bölge müdürümüz Haydar Tamkoç bey'e çok teşekkür ederiz.' Dedi.

Ünalan "Brisa'nın 360 derece servis sunan araç bakım merkezi Otopratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri ve temel bakım hizmetlerini bir arada sunuyor. Brisa'nın kurumsal gücü ile beslenen ve tek bir çatı altında sürdürülebilir büyümeye odaklanan Otopratik mağazaları hem araç kullanıcılarına hem de iş ortaklarına değer sunuyor.
Yozgat  mağazamız müşterilerimize araç ve lastik bakımına dair tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında, deneyimli bir ekiple sunacak. Brisa'nın sağladığı güçlü destekle, şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacağımıza ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdüreceğimize inancımız tam." Şeklinde konuştu.

 

1 Haziran 2022 Çarşamba tarihinde eklendi ve 224 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız