MİLLETVEKİLİ BAŞER'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

MİLLETVEKİLİ BAŞER'DEN GAZETEMİZE ZİYARET

 

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Merhaba Yozgat Gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz sahibi Ahmet Büyüksoy  ile Yozgat gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 Gazetemizi ziyarete AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, AK Parti Yozgat il başkanı Yusuf Başer, AK Parti Yozgat İlçe Başkanı Ahmet Gökhan katıldı

Merhaba Gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Büyüksoy'la bir süre sohbet eden Başer," Yozgat'ta projelerimiz tüm hızla devam ediyor. İmkanlar dahilinde nice projelerle hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Başer," Her hafta sonu Yozgat'a gelerek vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini yerinde takip ediyor ve gözlemliyoruz.

İlimize yapılan ve yapımı devam eden yatırımları hepimiz çok iyi biliyor ve görüyoruz. Bunları elbette yeterli görmüyoruz. İlimizin gelişmesi ve kalkınması için yatırımlar noktasında gece gündüz demeden çalışıyoruz. Şehrimiz yakın bir gelecekte hak ettiği noktalara geleceğine inancımız tamdır. Bu anlamda  Merhaba Yozgat Gazetesi  her zaman bizlerin yanında olmuş ve şehrimizin gelişmesine ve tanıtımına katkı sunmuştur.

 Ben bu noktada Merhaba Yozgat Gazetesi  yöneticilerine, muhabirlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.' 'diye konuştu.

31 Mayıs 2022 Salı tarihinde eklendi ve 137 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız