FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR

FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ BAŞARIYA DOYMUYOR

Sorgun İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Fevzi Çakmak Ortaokulunun öğrencileri başarılara doymuyor.

Fevzi Çakmak Ortaokulu öğrencisi Enhar Gündüz, Eser projesi kapsamında düzenlenen kütüphane konulu karikatür yarışmasında il birincisi oldu.

Halime Naz Bekdemir,  Teakwondo branşında Karamanda düzenlenen yarışmalarda bölge üçüncüsü olup, Sivas'ta yapılacak olan Türkiye finallerinde yarışmaya hak kazandı.

Ecrin Erol,  Atletizm koşu ve uzun atlama ile yüksek atlama yarışmalarında Yozgat İl birincisi, Emirhan PARLAK ise İl ikincisi oldu.

Fevzi Çakmak Ortaokulu Müdürü Ercan Erkuş; Eser Projesi kapsamında düzenlenen kütüphane konulu karikatür yarışmasında il birincisi olan Enhar Gündüz'ü, Teakwondo branşında Karaman da düzenlenen yarışmalarda bölge üçüncüsü olup, Sivas'ta yapılacak olan Türkiye finallerinde yarışmaya hak kazanan öğrencimiz Halime Naz Bekdemir i, Atletizm koşu ve uzun atlama ile yüksek atlama yarışmalarında Yozgat il birincisi olan öğrencilerimiz Ecrin Erol' u ve il ikincisi olan Emirhan Parlak ı tebrik eder başarılarının devamını diliyorum, dedi. 

Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öcal; öğrencilerimizi üstün gayret ve başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim, dedi.

Sorgun Meb

5 Nisan 2022 Salı tarihinde eklendi ve 153 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız