Dayanışma Gecesi Düzenlendi

Dayanışma Gecesi Düzenlendi

Erbazlar Konağında Eğitim Bir Sen ve Yozgat Bozok Üniversitesi üyeleri bir araya geldi, Kaynaşma ve Dayanışma ya odaklanan gece de Yozgatlı Halk Sanatçısı Önder Yaşar birbirinden güzel halk ezgileri söyledi.
Eğitim-Bir-Sen Yozgat Şubesi'ne bağlı Yozgat Bozok Üniversitesi Temsilciliği tarafından sendika üyeleri arasındaki birlik ve beraberlik ile dayanışma ruhunun geliştirilmesi maksadıyla organize edilen kaynaşma ve dayanışma gecesi, 10 Şubat akşamı Erbazlar Konağı'nda gerçekleşti. Etkinliğe üniversite işyeri temsilcileri, sendika üyelerinin yanı sıra, Yozgat Bozok Üniversitesi bünyesinde görev yapan akademik ve idari personeller katıldı.
Temsilcilik Başkanı Öğretim Görevlisi Hasan Can, Eğitim-Bir-Sen Yozgat Bozok Üniversitesi temsilciliği olarak üniversitemiz personelleri arasında bir kaynaşma ve dayanışma ortamı oluşturmak için böyle bir gece düzenleme ihtiyacı duyduklarını belirterek, bundan sonra en kısa sürede bu buluşmaların devam edeceği müjdesini verdi.
Programa katılan konuklar düzenlenen organizasyon dolayısıyla memnuniyetlerini dile getirdiler. Ayrıca Yozgatlı halk sanatçısı Önder Yaşar, katılımcıları bağlama eşliğinde söylediği birbirinden güzel halk ezgileri ile yöresel oyunlar ile güzel vakit geçirmelerini sağladı.
Haber Merkezi

15 Şubat 2022 Salı tarihinde eklendi ve 200 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız