GENEL BAŞKAN YOZGAT'TA

GENEL BAŞKAN YOZGAT'TA

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr.  Kerem Kınık İç Anadolu Bölgesi ziyaretleri kapsamında Yozgat'a geldi.

Yozgat Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç Kızılay Gönüllüleri, Sorgun Şube Başkanlığı ve Kadın Kolları Teşkilatı, Yerköy İlçe Temsilciliği ve Gönüllüleri ile Yozgat Şube Başkanlığı binası önünde karşılanan Genel Başkanı ve beraberindeki heyet Şube Kan Bağışı Merkezi ve Şube Binasına ziyarette bulundular. 

Genel Başkanın beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı, Genel Sekreter Hüseyin Can, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Y. Ramazan Saygılı ve Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can Heyette bulunanlar arasındaydı. 

Şube Başkanlığı ve Kan Merkezi ziyaretinin ardından; Yozgat İlinde bulunan Kızılay Yerel Afet Lojistik Deposu, Türk Kızılay'ı tarafından yapılmış olan Öğrenci Yurdu ve son olarak yapımı devam eden ve bitmek üzere olan yeni Türk Kızılay Kan Bağışı Merkezi binası ziyaret edildi. 

Türk Kızılay Yozgat Şube Yönetim Kurulu Üyelerinden Yozgat'ta yapılan faaliyetler ile ilgili bilgi alan Genel Başkan Kerem Kınık ziyaret sonrasında Yozgat ve İlçe Şube Başkanlarına görevlerinde başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

Haber Merkezi

14 Ekim 2021 Perşembe tarihinde eklendi ve 137 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız