KURULUŞ MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KURULUŞ MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 2021 yılı Eylül ayı kuruluş müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantı ile İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlar arası saha izleme ve değerlendirme çalışmaları hakkında Kuruluş Müdürlerinden bilgi alındı.

Engelli, Yaşlı, Çocuk, Kadına Kuruluşlar arasında işbirliği oluşturulması, koordinasyon ve iyi uygulama örneklerinin değerlendirildiği toplantıda ortak çalışma ve kurum kültürü oluşturulması gözden geçirilirdi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli yaptığı değerlendirmede; Aile ve Sosyal Hizmetlerin toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yaptığını vurguladı.

Neşeli, İl Müdürlüğüne başvuran ve kuruluşlarıdan hizmet alan her bireyin işlemlerinin zamanında ve sosyal hizmet anlayışına uygun yürütülmesi gerektiğini bir kez daha belirtti. Neşeli, Bunun önemini bilen ve büyük bir özveri ile çalışan arkadaşlara teşekkür ederken 2021 yılının son çeyreğinde daha çok çalışılması gerektiğine vurgu yaptı.

Toplantı son günlerde yeniden artış gösteren Covid-19 salgınından kadın, engelli, çocuk ve yaşlı kuruluşlarının olumsuz etkilenmemesi için neler yapılacağı ve uygulanan tedbirler gözden geçirildi. Herhangi bir gevşemeye mahal vermeksizin mücadeleye devam edilmesine dikkat çekildi. 

Değerlendirme ve istişarelerle devam eden toplantı kuruluşların sorunlarının değerlendirilmesi ve bu sorunların çözümü konusunda bilgi alışverişi ile son buldu.

Haber Merkezi

17 Eylül 2021 Cuma tarihinde eklendi ve 198 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız