SERİN'DEN AŞI ÇAĞRISI

SERİN'DEN AŞI ÇAĞRISI

Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin, vatandaşları aşı olmaya ikna ediyor.

Serin, İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından aşı hakkı verilen esnaf ve vatandaşlara yönelik aşılama programı kapsamında ilçe miting alanı ve baran caddesinde kurulan aşı standında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Serin aşı yaptırmayan vatandaşlarla görüşerek henüz aşı olmayanları ikna ederek aşı olmalarını sağlıyor.

Son olarak ilçe merkezinde faaliyet gösteren esnaf ve gençlerle görüşen Serin, salgınla mücadelede başarının aşı olmaktan geçtiğini belirterek, ilçe merkezi meydanında kurulan aşı stantlarında aşı olmaya davet etti.

Serin, yapılan aşı çalışmaları hakkında İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammed İkbal Altındağ'dan bilgi alarak, aşı faaliyetlerinde çalışan sağlık personeline özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Saha sonra halk pazarını ziyaret eden Serin burada incelemelerde bulundu. Kaymakam Samet Serin, eşi Şefika Serin ile birlikte, İlçede her hafta Çarşamba günleri kurulan halk pazarında esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.

Serin halk pazarı esnafına ve Pazar alışverişi yapan vatandaşlara aşılarını bir an önce yaptırmaları çağrısında bulunarak hayırlı işler diledi. Sorunların beraber üstesinden gelineceğini söyleyerek kaymakamlık makamının her daim yanlarında olduğunu belirtti. Serin'e incelemeleri sırasında Belediye Zabıta Müdürü Fatih Aytekin ve personeli eşlik etti.

Sema Nur Koçaker

17 Eylül 2021 Cuma tarihinde eklendi ve 159 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız