"AMAÇ VERİMLİLİK"

"AMAÇ VERİMLİLİK"

Yozgat İl Müftülüğü tarafından her ay düzenli olarak yapılan İlçe Müftüleri toplantısına Akdağmadeni İlçe Müftülüğü ev sahipliği yaptı. 

Akdağmadeni İlçe Müftülüğü Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya  İl Müftümüz Salih Sezik, İl Müftü Yardımcıları Mustafa Balcıoğlu, Mehmet Akif Karabulut, Aybaba Tuğba Uzuner ve on üç İlçe Müftüsü katıldı.

İl Müftümüz Salih Sezik, başkanlığında gerçekleşen toplantı, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, ayrıca hizmetlerde etkinliği ve verimliliği artırmak amacıyla ile düzenlendi. 

Yapılan toplantıda, Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 2021 Yılı Ramazan Ayı Hizmetleri Talimatları, 2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası Yarışmaları, Kitap Oku-Yorum Projesi, Her bir din görevlisinin 10 gençle ilgilenmesi projesinin aksatılmadan devam edilmesi, Kur'an kurslarının denetimlerinin düzenli olarak yapılması ve Türkiye Diyanet Vakfı faaliyetleri görüşüldü.

İl Müftüsü Salih Sezik, toplantının sonunda tayininin İzmir İl Müftülüğüne çıkması nedeniyle on üç ilçe müftüsüyle vedalaşarak, ben sizlere hakkımı helal ediyorum sizlerde bana haklarınızı helal edin dedi ve başarılar diledi.

Rukiye Büyüksoy 

1 Nisan 2021 Perşembe tarihinde eklendi ve 101 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız