'6' AY VADE '0' FAİZ

'6' AY VADE '0' FAİZ

Petrol Ofisi, Tarım Bankacılığı Pazarlama alanında iş birliği yaptığı Denizbank ile hayata geçirdiği "Üretici Kart" ile müşterilerine cazip ödeme koşulları sunuyor. Petrol Ofisi, Denizbank ile yaptığı iş birliği kapsamında, 15 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında Üretici Kart ile akaryakıt alışverişi yapan çiftçilere faizsiz 6 ay vade imkanı sunuyor.

Petrol Ofisinin Yozgat bayisi Erk Petrol İstasyon Sahibi ve İşletme Müdürü Mehmet İhsan Varol," Petrol Ofisi, Denizbank ile yapılan iş birliği kapsamında Üretici Kart sahiplerine tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları akaryakıt harcamalarını 6 ay vade ile faizsiz ödeme imkanı sağlıyor" dedi.

Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında çiftçilere ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla yürüttüğü kampanyalara devam ettiğini belirten Varol," Tarımın değerinin, çiftçin emeğinin daha da önem kazandığı bu günlerde bizlerde çiftçimizin yanındayız. Petrol Ofisi ve Denizbank ile yapılan iş birliği ile çiftçilerimizin gülen yüzü olmaya devam ediyoruz. Üretici Kart ile Petrol Ofisi istasyonlarımızdan 15 Mart - 30 Nisan tarihleri arasında 6 ay vade 0 faiz avantajından faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında dönemsel faizsiz ödeme avantajından faydalanmak isteyen çiftçilerin, Üretici Kartları ile akaryakıt almaları gerekiyor." dedi. Selma ARSLAN

18 Mart 2021 Perşembe tarihinde eklendi ve 280 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız