BAŞER, ZİYARETLERE ARA VERMİYOR

BAŞER, ZİYARETLERE ARA VERMİYOR

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İlçe ziyaretlerinde sonra kurum ziyaretlerine başlayan Başer, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Rasim Parlak, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Möhür, İl Dernekler Müdürü Hakkı Yurtlu, AFAD Müdürü Halil İbrahim İbiş ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Başer'e ziyarette AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Taşdemir, Suat Tinel ve Seyit Nizam Akdağan eşlik etti. 

Başer, ziyaretlerinde yaptığı açıklamada;" Yeni yönetim kurulunu oluşturduktan sonra yoğun bir çalışma sürecine girdik. İlçe ve belde teşkilatlarının yanı sıra STK temsilcilerini de ziyaret ederek şehrin gelişmesi ve kalkınmasına yönelik fikir alışverişinde bulunduk. Yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte şehrimizin gelişmesi ve kalkınmasına büyük katkı sunan kamu kurum ve kuruluşlarımızın değerli müdürlerini makamlarında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. AK Parti İl Teşkilatı olarak ilimizin gelişmesine katkı sağlamak için büyük çaba ve gayret sarf ediyoruz.. Bu anlamda ziyaretlerimizde kurum müdürlerimizin istek ve taleplerinin çözüme kavuşturulması için ilgili bakanlıklarımızla irtibat halindeyiz. Bundan sonrada bu tür ziyaretlerimizi sürdüreceğiz." diye konuştu. 

Mustafa AVCI

17 Mart 2021 Çarşamba tarihinde eklendi ve 404 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız