"VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ"

"VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ"

Yozgat Topçu köyü muhtarı Zeki Açıkgöz ve Topçu Köyü Dostlar Meclisi Başkanı Mesut Karataş ve beraberindeki heyet, Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer'i makamında ziyaret etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başer," Ziyaretiniz bizi oldukça mutlu etti. Sıkıntısı olan, çayımızı içmek isteyen tüm vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açık. Partimiz devamlı açık, nöbetçi arkadaşlarımız duruyor parti binamızda. Amacımız Yozgat'ımıza güzel hizmetler yapmak, katkıda bulunmak, vatandaşlarımızın yanında olmak" dedi.

Yozgat'a yapılan yatırımlar hakkın da bilgi veren Başer," AK Parti'nin Yozgat'a üniversite, şehir hastanesi, hızlı tren, havaalanı gibi çok önemli yatırmalar yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi, Adli Tıp, Türkiye'de az sayıda ilde olan yatırımlardır. Hızlı trende test sürüşleri devam ediyor. İnşallah en kısa sürede yolcu seferlerine başlayacaktır." diye konuştu.

Daha sonra Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat İl Başkanı Yardımcılığı görevine atanan Mehmet İhsan Varol'u ziyaret eden Topçu köyü muhtarı Zeki Açıkgöz ve Topçu Köyü Dostlar Meclisi Başkanı Mesut Karataş ve beraberindeki heyet yeni görevinde başarılar diledi.

Selma ARSLAN

15 Mart 2021 Pazartesi tarihinde eklendi ve 398 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız