"İYİ Kİ VARSINIZ"

"İYİ Kİ VARSINIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, '14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Irgatoğlu mesajında, sağlığın her şeyden önemli olduğunun yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) bir kez daha anlaşıldığını belirtti.

Irgatoğlu," Kutsal bir mesleği icra etmekte olan sağlık çalışanlarımızın sundukları sağlık hizmeti diğerlerinden çok daha fazla fedakarlık ve özverili bir çalışma gerektirir. Çünkü toplumun tamamını, tüm nüfusu ilgilendirmekte olup, onsuz hiçbir şeyin önemi yoktur.  Ne zaman ve nerede sağlık hizmetine ihtiyaç duyulacağını kolayca belirlemek mümkün olmayabilir.

Son 1 yıldır tüm Dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs salgını ile mücadelede hayatlarını ortaya koyan, gece gündüz demeden çalışan sağlık emekçilerimiz için ne yapsak, ne söylesek az gelir. Sağlık alanında son yıllarda ülkemizde ciddi bir dönüşüm ve değişim yaşanmaktadır. Bu başarıda sağlık çalışanlarının çok önemli katkıları olmuştur.

Sağlık çalışanlarımıza milletimize verdikleri bu ulvi görevde başarılar diliyor, sevgilerimizi sunuyorum.

Bu düşüncelerle yüce mesleklerini icra ederken şehit düşen sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, sağlıklı bir gelecek için çalışan ahirete irtihal etmiş sağlık çalışanlarını şükranla yad ediyor, her birine Allah'tan rahmet diliyorum. Salgın süresince fedakarca gecesini gündüzüne katarak Korona virüse karşı mücadele eden tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyorum. Türk Milletimize ve insanlığa hizmetleri için tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor, huzurlu, güvenli ve sağlıklı günler diliyorum. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı.

Selma ARSLAN

15 Mart 2021 Pazartesi tarihinde eklendi ve 229 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız