KADIŞEHRİ'NE İKİ MÜJDE BİRDEN

KADIŞEHRİ'NE İKİ MÜJDE BİRDEN

Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın, İlçe Başkanı Hakan Özübek, Kadın Kolları Başkanı Şule Akın, İl Genel Meclis üyeleri Şahabettin Aksoy ve Ahmet Yılmaz, Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret etti.

Ziyarette Oktay, Kadışehri İlçesi'ne iki müjde verdi.  

Oktay, 3 ay içinde Bahçecik Barajı'nın ikmal ihalesinin tamamlanacağını söyledi.  80 bin dekar arazinin suyla buluşacağı proje ile ilçe tarımının canlanacağını ifade eden Oktay, ikinci müjdenin ulaşım alanında gerçekleşeceğini kaydetti. 

 Oktay, 52 kilometrelik Sorgun-Kadışehri arasındaki karayolunun 47 kilometrelik kısmının satıh kaplama işinin Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) olarak yapılacağını dile getirdi.

Görüşmede, Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın ve beraberindeki heyet Kadışehri için büyük önem taşıyan iki güzel haberin yanı sıra, yakın zamanda şehir merkezinde yapılan dere ıslah çalışması, 3 köprü ve trafo binalarının yenilenmesi ile Kabalı meyve bahçelerinde arsa sahiplerinin alacak sorununa getirdiği çözümlerden ötürü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'a teşekkür ettiler. 

Rukiye BÜYÜKSOY

12 Mart 2021 Cuma tarihinde eklendi ve 387 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız