Din Görevlilerine Seminer

Mamak'ta görev yapan din görevlilerine Yozgat'tan proje semineri verildi.

Din Görevlilerine Seminer

Mamak'ta görev yapan din görevlilerine Yozgat'tan proje semineri verildi.

Yozgat Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Ankara - Mamak İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü'nün daveti üzerine, 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı çevrimiçi video seminer yoluyla "Proje Tabanlı Sosyal Etkinlik Tasarını ve Yönetim Stratejileri" konulu seminer verdi.

Daha önce Yozgat Bozok Üniversitesi Camii'nde görevli iken, Ankara Mamak İlçe Müftülüğü emrine tayini çıkan Din Görevlisi Adem Serdar Türüdü'nün moderatörlüğünde yürütülen seminerden, 30 civarında kişi yararlandı.

Prof. Dr. Mustafa Böyükata, proje tabanlı çalışmaların önemine değinerek, sürekliliği olan ve sonuçlarına kaynak olarak başvurulabilen çalışmalar yapmak gerektiğini hatırlattı. Deneyimli meslektaşların hatıralarını sözlü olarak dinlemek yerine, başarıyla tamamlanmış ve yazılı olarak ortaya konmuş raporları okumanın daha doğru olacağına atıfta bulunan Prof. Dr. Mustafa Böyükata, bu bağlamda proje mantığıyla nitelikli etkinlikler yapmalarını önerdi. Proje süreçleri ve yazım teknikleri konularında bilgiler paylaştı.

Geniş yelpazede düşüncelerini paylaşan Prof. Dr. Mustafa Böyükata'ya toplantı sonunda teşekkür edildi ve ileride yüz yüze uygulamalı proje eğitimi almak istedikleri de katılımcılar tarafından belirtildi.(HABER MERKEZİ)

5 Mart 2021 Cuma tarihinde eklendi ve 421 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız