Endüstri 4.0 ve Geleceğin Meslekleri

Endüstri 4.0 ve Geleceğin Meslekleri

Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) Endüstri 4.0 ve Geleceğin Meslekleri Eğitimi adıyla bir eğitim daha vermeye hazırlanıyor.

SORGED pandemi günlerinde çevrim içi eğitimlerine devam ediyor.  SORGED'E bu kez de Deutsche Messe Türkiye İş Geliştirme Direktörü Murat Bayazıt konuk oluyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulanan Sorgun Gençlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Uğuz," Endüstri 4.0 üretim ve hizmetlerde dijital dönüşümü sağlarken, günümüzde yapılan birçok işin yapılış şeklinde değişime neden oluyor. Dolayısıyla geleceğin meslekleri listesine yeni meslek kolları ekleniyor. Dördüncü Endüstriyel Devrim olan Endüstri 4.0 robotik, özerk ulaşım, yapay zeka, makine öğrenimi, gelişmiş malzemeler, biyoteknoloji ve genomik ile daha da etkili hale gelecek. Bu gelişmeler gerek yaşam biçimimizi gerekse çalışma şeklimizi değiştirecek.  Dolayısıyla bu devrimi bizzat yaşayan bizler, değişimi yakalamak ve geleceğin mesleklerine ayak uydurmak zorundayız" dedi. 

Eğitim detayları hakkında bilgi veren Uğuz," 27 Şubat Cumartesi günü 15.00 - 16.30 saatleri arasında düzenlenecektir. Zoom programı üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecektir. Katılım ücretsizdir. Başvurular Türkiye genelinden kabul edilecektir. Kontenjan 500 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara etkinlik hakkında mail gönderilecektir. Eğitime katılım sağlayacaklar için katılım belgesi verilmeyecektir.  

Öğrenme sadece bir sınıfın sınırları ile sınırlı değildir. Hayat belki de en büyük öğretmendir. Hiçbir zaman yeni bir şey öğrenmek için çok yaşlı ya da çok fazla uzman değilsiniz. Yeni şeyler öğrenmek istiyorsan başvurunu bekliyoruz. Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz." dedi.

EĞİTİM İÇERİĞİ 

NEDİR?

5G Nedir?

Yapay Zeka Ve Makine Öğrenimi

Fabrikalarda Dijital Dönüşüm

Üretim Yürütme Sistemi (MES)

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIot)

Dijital İkiz (Digital Twin)

Kestirimci Bakım Teknolojileri 

Bilgi Teknolojileri (BT) Çözümleri

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

Artırılmış Gerçeklik (AR) ve Sanal Gerçeklik (VR)

Büyük Veri (Big Data)

Ürün Yaşam Döngüsü (PLM)

MURAT BAYAZIT 

KİMDİR?

Murat Bayazıt Uludağ Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünü 2007 yılında bitirmiştir. 2017 yılından bu yana Deutsche Messe Türkiye Özel Projeler Satış ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda 5G ve Endüstri 4.0 üzerine şirketimin teknoloji sözcülüğünü yürütmektedir.

Murat Bayazıt'ın LinkedIn hesabı: Murat Bayazıt | LinkedIn

Rukiye BÜYÜKSOY

24 Şubat 2021 Çarşamba tarihinde eklendi ve 333 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız