Yozgat ASP 29, Polatlı Belediye 36

Yozgat ASP 29, Polatlı Belediye 36

Kadınlar Hentbol Birinci Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlikspor takımı kendi sahasında Polatlı Belediyespor'u konuk etti.

Rıza Kayaalp Spor Salonu'nda oynanan mücadele misafir takım Polatlı Belediyespor'un 36-29'luk üstünlüğü ile tamamlanırken maçı Yozgat Vali Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer'de tribünlerden izledi.

Maçın başlama düdüğü ile birlikte her iki takımda kontrollü bir oyun sergiledi. Maçın ilk 2 dakikasında yaşanan ataklara rağmen gol sesi çıkmazken, mücadelenin ilk golü misafir ekipten geldi. 3. Dakikada yaşanan pozisyonda hakem 7 metre atışına hükmederken kalecimiz başarılı bir kurtarışla 3. Gole engel oldu. Mücadelenin ilk 10 dakikası Polatlı Belediyespor'un temsilcimiz karşısında 6-5 üstünlüğü ile tamamlanırken ilk devre 16-15 Polatlı Belediyespor'un üstünlüğü ile sonuçlandı. İlk devrenin bitimine yakın 2 oyuncumuz birden 2 dakika cezası alırken ikinci devreye temsilcimiz 5 kişi ile çıktı. 2 oyuncumuzun da yeniden oyun alanına dahil olması ile birlikte oyun dengesini sağlayan temsilcimiz güçlü rakibi karşısında goller aradı. İkinci devrede oyun hakimiyetini ele alan Polatlı Belediyespor temsilcimiz Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar GSK karşısında üst üste bulduğu gollerle sahadan 36-29 galip ayrıldı.

26 Ocak 2021 Salı tarihinde eklendi ve 154 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız