BÖYÜKATA EĞİTİMLERE ARA VERMİYOR

BÖYÜKATA EĞİTİMLERE ARA VERMİYOR

Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi akademisyenlerine yönelik seminer verdi.

Yozgat Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından 20 Ocak 2021 Çarşamba akşamı düzenlenen etkinlikte, "Akademik Düzeyde Araştırmalar için Proje Döngüsü Yönetimi " konulu video seminer verdi.

İnternet üzerinden Cisco Webex ile yürütülen ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi'nden Dr. Mustafa Cem Aldağ'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya katılan 20 civarında akademisyen ile TÜBİTAK programlarına odaklı bir toplantı gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Mustafa Böyükata, TÜBİTAK destek programlarına yönelik hazırlanacak projelerde faydalı olacak bilgiler paylaştı. Bilimsel araştırma projeleri için proje döngüsü yönetiminde, proje hazırlık, uygulama ve sonuçlandırma süreçlerini ele aldı. 

Durum analizi, proje yazım teknikleri, stratejik plan ve kalite unsurlarını tartıştı. Ekibin önemine değindi. Yönetim stratejileri bakımından, iş-zaman çizelgelerinin, görev tanımlarının ve yetkinliklerin özenli biçimde proje teklifi formlarına yansıtılması gerektiğini belirtti.

Kendisi de aslen Yozgatlı olan ve daha önce Yozgat Bozok Üniversitesi'nde uzun yıllar hizmet etmiş olan, şuanda Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi  Mühendislik ve Doğa Bilimleri Dekan Vekilliği ve Rektör Yardımcı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, davetlerini kırmayarak daha öncede Bandırma'da eğitim etkinliğine katkı verdiğini belirterek, bu seminer ile verdiği değerli katkılar sebebiyle Prof. Dr. Mustafa Böyükata'ya teşekkür etti. 

22 Ocak 2021 Cuma tarihinde eklendi ve 569 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız