Rakiplerini yendiler kupayı aldılar

Rakiplerini yendiler kupayı aldılar

Yozgat Tenis Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çiftler Tenis Turnuvasını, Emine-Erkan ikilisini yenen Mustafa Kolatar ve Mehmet Caniklioğlu ikilisi kazanarak kupanın sahibi oldular.

Yozgat'ta tenis sporunu tanıtmak, genç nesillerin bu spora adapte olmasını sağlamak, yine Yozgat'ın bu spor dalına yapılacak yatırımlarla önemli bir merkez olabileceğini savunan, Yozgat Tenis Kulübü'nün kurucu üyesi Mustafa Kolatar, kendi adına önemli bir başarıya daha imza attı. Yozgat'a bu dalda yaklaşık 3 yıl önce Malatya'da düzenlenen Senyör Tenis Turnuvası'nda henüz yeni bir isim olmasına rağmen ikincilik kupasını Yozgat'a getirerek dikkat çeken Mustafa Kolatar, Yozgat Tenis Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çiftler Tenis Turnuvası'nda adını zirveye yazdırmayı başardı.

Birbirinden yetenekli ve bu spora gönül vermiş isimlerin yer aldığı Tenis Kulübü'nün hem rekabeti arttırmak, bu sporun Yozgat'ta da oldukça ciddi şekilde yapıldığını göstermek, kulüp üyeleri arasındaki kaynaşmayı ve dostluğu arttırmak için düzenlenen turnuva oldukça çekişmeli, güzel maçlara sahne oldu.

Bozok Üniversitesi Tenis Kortunda yapılan kulübe üye 22 kişinin katıldığı turnuvayı final maçında Emine-Erkan ikilisini yenen Mustafa Kolatar ve Mehmet Caniklioğlu ikilisi kazanarak kupanın sahibi oldular.

18 Aralık 2020 Cuma tarihinde eklendi ve 785 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız