"Geçmiş olsun Yerköy"

"Geçmiş olsun Yerköy"

Vali Ziya Polat, Yerköy ilçesinde meydana gelen fırtınada evlerinin çatıları uçan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Polat; İlçe Kaymakamı Mustafa Karaca, İlçe Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz ve AFAD İl Müdürü Halil İbrahim İbiş'ten gerçekleşen olay ve mevcut durum hakkında bilgi aldı.

Vali Polat, Yerköy ilçesinde vatandaşlar ile birlikte sohbet ederek esnafı ziyaret etti. Maske, mesafe ve kişisel hijyen konusunda uyarılarda bulunan Polat, kurallara uymayanlara gerekli cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi.

Ziyaret hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Yılmaz ise,"Dün ilçemizde meydana gelen doğal afet sonrasında, Yozgat Valimiz sayın Ziya Polat, İlçe Kaymakamımız sayın Mustafa Karaca ve Yozgat AFAD İl Müdürümüz sayın Halil İbrahim İbiş ve beraberlerindeki heyetle birlikte zarar gören binaları ve alanları inceledik. Yaşanan maddi hasarlı afet sonrasında can kaybının yaşanmamış olması ve vatandaşlarımızın zarar görmemesi tesellimiz olmuştur. Geçmiş olsun Yerköy" ifadelerini kullandı.

15 Eylül 2020 Salı tarihinde eklendi ve 855 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız