SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

SPORA VE SPORCUYA TAM DESTEK

Spora ve sporcuya yatırım yapmayı geleceğe yatırım yapmak olarak gören Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, branş ayrımı yapmadan sporculara sağladığı malzeme desteğini sürdürüyor. 

Antrenör Yunus Avcı tarafından Akdağmadeni'nde açılan Kick Boks kursunda eğitim gören 25 sporcuya antrenman ve müsabakalarda kullanmaları için malzeme desteğinde bulunan Nezih Yalçın," İlçede çok sayıda branşta birçok sporcumuza destekte bulunduk. Akdağmadeni'nde başarılı sporcuların yetişmesi için imkânlarımız doğrultusunda sağladığımız desteklerimiz bundan sonrada devam edecektir. Amatör düzeyde yetişen sporcular ileride profesyonel düzeyde ilçemizi ve ülkemizi temsil edecek olan kişilerdir. Aldıkları eğitim sonrasında katılacakları turnuvalarda başarılı olacaklarına inandığımız Kickboks takımımıza ve Antrenör Yunus Avcı hocamıza başarılar diliyorum.'' dedi.

Antrenör Yunus Avcı spora ve sporcuya sağlamış olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın'a teşekkür ederek, Ulusal çapta düzenlenecek turnuvalarda müsabakalara çıkabilecek durumda olan sporcuların Akdağmadeni ismini en güzel şekilde temsil edeceğini bildirdi.

21 Ağustos 2020 Cuma tarihinde eklendi ve 509 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız