Op. Dr. Akkurt, hasta kabulüne başladı

Op. Dr. Akkurt, hasta kabulüne başladı

Yozgat Şehir Hastanesinde 2 yıl Başhekim olarak görev yaptıktan sonra istifa ederek Kayseri Medical Palace Hastanesinde göreve başlayan Op. Dr. İbrahim Akkurt, hasta kabulüne başladı.

Yozgat'ta da hastaların tercih ettiği Op. Dr. Akkurt, yaptığı başarılı ameliyatlarla da hastaların gönlünü kazanıyor.

Yozgat'tan Kayseri'ye giden hastalardan Nizamettin Erduman ve Rıfat Turan'da Dr. Akkurt'a teşekkür ederek, sağlıklarına önce Allah sonra Dr. Akkurt'un sayesinde kavuştuklarını ifade ediyor.

Nizamettin Erduman, "Dr. İbrahim Bey'i Şehir Hastanesi Başhekimi iken tanıyorduk. Hastaneye gittiğimizde sağ olsun bizlerle yakından ilgilenirdi. O zaman hastane çalışanlarına sorduğumuzda hastanenin başhekimi olduğunu öğrendik. Trafik kazası geçirmem nedeniyle omurgamda kırık meydana geldi. İbrahim Bey'e ameliyat olmak için Kayseri'ye gittim. Allah razı olsun orada da bizlerle yakından ilgilendi ve ameliyatımızı yaptı. Şimdi sağlığım yerinde çok şükür."dedi.

Yozgatlı bir diğer hasta Rıfat Turan'da Kayseri'ye giderek Op. Dr. İbrahim Akkurt'a bel fıtığından ameliyat olduğunu ifade etti.

Turan, "Bel fıtığından dolayı çok fazla ağrılarım oluyordu. İbrahim Bey Yozgat'ta görev yaparken ameliyatımı olacaktım. Fakat korona salgını çıkınca acil ameliyatlar dışında her şey durduruldu. Daha sonra İbrahim Bey'in Kayseri Medical Palace Hastanesinde göreve başladığını öğrendim ve kendisini aradım ve ameliyat olmak istediğimi söyledim. O da sağ olsun isteğimi kırmadı ve Kayseri'ye giderek ameliyatımı oldum. Başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi ve ertesi gün beni taburcu etti. Şuan ameliyat olalı bir hafta kadar süre geçti. Allah'a şükür sağlığım yerinde. Ben kendisine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Dr İbrahim Akkurt'ta Yozgat'ın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek, "Yozgat'ta Başhekim Yardımcılığı ve Başhekim görevlerinde bulundum. Bu süre içerisinde gerek hastalarımızla gerekse vatandaşlarımızla güzel diyaloglar dostluklar kurdum. 

Onların hasta olarak geldikleri buraya sağlığına kavuşup ayrılmaları kadar güzel bir şey olamaz. Bizim için görev kutsaldır. Çünkü insan hayatı her şeyden önce gelmektedir. Bu vesile ile bütün hastalarımıza da acil şifalar diliyorum."diye konuştu.

15 Ağustos 2020 Cumartesi tarihinde eklendi ve 440 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız