ARSLAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan, Kurban Bayramı dolayısı ile yazılı açıklama yaptı.

ARSLAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Arslan, Kurban Bayramının ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dileyerek," Bayramlar dayanışma ve paylaşma içerisine girdiğimiz, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz en anlamlı günlerdir. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip, milletimizin manevi değerlerinin, paylaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günlerinden olan Kurban Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Pandemi dolayısı ile bu sene belki de tarihimizde ilk defa Ramazan Bayramını evlerimizde geçirdik. Kurban bayramında herhangi bir kısıtlama görünmüyor ama bu bayram hemşerilerimizin gönüllü olarak biraz kendilerini izole etmesinde ciddi fayda var.

Virüsün bulaşıcılığının son derece arttığı bu dönemde kalabalık bayramlaşma merasimleri yerine bayramlaşmalarımızı mümkün mertebe telefon ile yapmalıyız. Üç temel kural olan, maske, mesafe ve temizlik kurallarına harfiyen büyüğünden küçüğüne toplumumuzun tüm fertlerinin uyması hem sağlımız, hem ekonomimiz hem de üretimimiz açısından son derece önem arz etmektedir. İnşallah bu günleri de el birliği ile atlatacağız. Rabbim kestiğimiz kurbanlarımız kabul etsin.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm üyelerimizin, hemşerilerimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramı'nı tekrar tebrik eder, Cenab-ı Mevla'dan bizleri birlik ve beraberlik ve sağlık içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

30 Temmuz 2020 Perşembe tarihinde eklendi ve 815 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız