"SİZ ARAYIN BİZ GELELİM"

Yozgat'ta da koronavirüs ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

"SİZ ARAYIN BİZ GELELİM"

Yozgat'ta da koronavirüs ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

Koronovirüs nedeniyle esnaf zor günler geçiriyor. Bu zor günleri atlatabilmek için bir çok işletme evlere servis yöntemine başvurdu.

Koronavirüsle etkin mücadele kapsamında Akça Prestij, müşterilerine evlerine servis yaparak hizmet vermeye devam ediyor.

Akça Prestij işletme sahibi Muzaffer Akça yaptığı açıklamada," Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle Akçe Prestij mağzası olarak faaliyetlerimize, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını dikkate alarak geçici süreyle ara verdi. Bu süreçte, whatsapp sipariş hattımız ile evlerdeki tüm ihtiyaçlara yönelik ürün gamını hijyen kurallarını gözeterek tüm müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz" dedi.

Akça," Siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını evinize kadar getirme imkanı sunuyoruz. Whatsapp iletişim numaralımızdan siz değer müşterilerimiz ihtiyaçlarınızı bildirin bizler kapılarınıza kadar getirelim. İster nakit isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 0543 636 49 69 whatsaap numaralı hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Unutmayalım ki Ülkemizin ve Yozgat'ımızın geçirmiş olduğu bu zor süreci hep beraber atlatmalıyız. Sizlern sağlığı bizim için önemli." dedi.

30 Mart 2020 Pazartesi tarihinde eklendi ve 477 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız