"ZOR GÜNÜNÜZDE YANINIZDAYIZ"

Petrol Ofisinin Yozgat bayisi Erk Petrol tüm Türkiye'nin olduğu gibi Yozgat'ın geçirdiği bu zor zamanlarda çiftçilerin yanında olduklarını belirtti.

"ZOR GÜNÜNÜZDE YANINIZDAYIZ"

Çin'in Wuhan Kenti'nden başlayarak tüm dünyaya yayılan korona virüsü Türkiye'yi de etkisi altına aldı.

Petrol Ofisinin Yozgat bayisi Erk Petrol tüm Türkiye'nin olduğu gibi Yozgat'ın geçirdiği bu zor zamanlarda çiftçilerin yanında olduklarını belirtti.

"ÇİFTÇİLERİN YANINDAYIZ"

Yozgat'ın geçirdiği bu zor günlerde Erk Petrol olarak çiftçilerin yanında olduklarını belirten Erk Petrol İstasyon Sahibi ve İşletme Müdürü Mehmet İhsan Varol," Tüm Dünyayı etkisi altına alan korona virüs, gün geçtikçe insan hayatını olumsuz yönde daha fazla etkilemeye devam ediyor.

 Denizbank/Üretici Kart, Ziraat Bankası/ Başak Kart, TEB Bankası/ Harman kart, Şeker Bankası/Hasat Kart, Vakıfbank/Tarım Kart, İş Bankası/İmece Kartları ve Finansbank/Tarım Kartlarına sıfır komisyon ile 5 aya kadar vade imkanı sunuyoruz.  Korona virüsü nedeniyle bir çok çiftçimiz zor durama düştü bizler çiftçilerimiz unutmadık bu zor günlerde onlara destek olup çiftçilerimizin  yanında olacağız. Ayrıca müşterilerimiz nakit alımında da inanılmaz indirimler bulunmakta" dedi.

"ÖDE GEÇ"

Tüm Dünyayı etkisi altına alan korona virüs, gün geçtikçe insan hayatını olumsuz yönde daha fazla etkilemeye devam ediyor.

Yetkililer insanların hastalıktan korunması için belirli önlemler alıp vatandaşlardan belirli isteklerde bulunsa da önlemler arasında fazlasıyla önemli bir konu olan 'Sosyal Mesafe' konusu, Korona virüsünden korunmak için önemli etkenlerden biri olarak geçiyor.

Türkiye'nin olduğu gibi Yozgat'ın geçirdiği bu zor zamanlarda en önemli etkenlerden biri ise sosyal mesafeyi korumak.

Akaryakıt ödemesi için araçtan inmeden sosyal mesafeyi koruyarak  müşterilerin ödeme yapacaklarını belirten Varol," Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz. ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde binden fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. 

Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card'ınızın pompaya okutulması yeterli.

ÖDEGEÇ'İN AVANTAJLARI NELERDİR?

* ÖDEGEÇ ile öncelikle çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur.

* İşe, toplantıya ya da sabırsızlıkla beklediğiniz arkadaş buluşmalarına yetişmeye çalışırken, aracınızdan inmeden bir pit-stop hızında yolunuza devam edebilirsiniz.

* Araçta çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa ödeme alanına gittiğinizde yalnız bırakmak ya da onları da yanınızda götürmek zorunda kalmazsınız.

* Ödeme yaparken, hava şartlarından da etkilenmezsiniz; yağmur rüzgar ya da sıcak hava konforunuzu etkilemez.

* Trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin başında gelen motosiklet kullanıcıları da kasklarını hatta eldivenlerini bile çıkartmadan akaryakıt ödemelerini yapabilirler.

* ÖDEGEÇ ile yapılan işlemlerde 3 kat Positive Puan kazanılmaktadır.

ÖDEGEÇ İLE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

* Positive Card pompaya okutulduğunda bankanız belirlediğiniz kredi kartından 300 TL'lik ön provizyon alır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon iptal edilip gerçek yakıt alım tutarı kartınızdan tahsil edilir.

* ÖDEGEÇ kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.

ÖDEGEÇ'Lİ İŞLEMLERİ TAKİP ETMEK ÇOK KOLAY

ÖDEGEÇ'le ödeme yaptığınızda, yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza ücretsiz bir SMS gönderilir ve yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca petrolofisi.com.tr web sitesi ve "Petrol Ofisi" aplikasyonu üzerinden, "Online İşlemler" menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm ÖDEGEÇ işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz" dedi.

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK "YES"

Yakıt Emniyet Sistemi Türkiye' de ilk ve tek Petrol Ofisi'nde.

Türkiye'de ilk kez Petrol Ofisi'nin sunduğu Yakıt Emniyet Sistemi ile artık LPG'de deneme yanılma döneminin bittiğini belirten Varol," Avrupa standartlarının üzerinde ürün kalitesine sahip POGaz, Petrol Ofisi istasyonlarındaki güvenli altyapı ve otomasyon sistemi sayesinde 7/24 kontrol edilir ve periyodik olarak test edilir. POGaz'ın ürün kalitesi terminalden aracınıza dolum yapılana kadar Petrol Ofisi uzmanlığı ile korunur.

Yakıt Emniyet sistemi kapsamında POGaz'ın ürün kalitesi ve istasyonlarımızdaki LPG ile ilgili süreçler bağımsız ve akredite kuruluşlar tarafından denetlenir. Bu yüzden POGaz kullandığınızda aracınızda LPG kaynaklı arıza yaşamazsınız ve ekstra bakım masrafları ile karşılaşmazsınız" dedi.

30 Mart 2020 Pazartesi tarihinde eklendi ve 640 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız