YÖNETİM KURULU OLUŞTURULDU

YÖNETİM KURULU OLUŞTURULDU

Yozgatspor 1959 FK yeni yönetimini oluşturdu.

31 Aralıkta yapılması planlanan kongrede çoğunluk sağlanmaması sonucu 1 Mart'a ertelenmişti.

1 Mart'ta çoğunluk sağlanmamasına bakılmaksızın kongre yapıldı. 

Gerçekleştirilen kongrede 7 kişilik yönetim kurulu sayısı 30 kişiye yükseldi.

Yapılan kongre ile basın toplantısı düzenleyen Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Arslan," Yozgatspor'un geçtiğimiz  Aralık ayının 31'in de kongresini yapmayı planlıyorduk. Bunun içinde söz verdiğimiz gibi bir takım çalışmalar yaptık.  En büyük çalışmamız ise üye kayıtlarımız yenilemek oldu. Bizler 31 Aralık tarihine kadar üye kayıtlarımız tamamladık. Fakat yeteri kadar çoğunluk sağlanmadığı için kongremizi yasal süreç olan 1 Mart tarihine erteledik. 1 Mart tarihinde çoğunluk sağlanmamasına bakılmaksızın kongremizi yaptık.

Yozgatspor'umuz için yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Daha önce 7 kişiden oluşan yönetim kurulu sayımımızı bu kongrede 30 kişiye yükselttik. Yönetim kurulu sayımızı yükselterek daha fazla arkadaşımızın bu işe katkısı olsun istedik.

Yeni yönetim kurulu da kendi arasında toplanmak suretiyle  görev bölümünü yaptık" dedi.

"YOZGATSPOR ZOR GÜNLERİNİ AŞTI"

Yozgatspor'un zor günlerini aştığını dile getiren Arslan," Yozgatspor daha güçlü liste ile yoluna devam edece. Sezon başında Yozgatspor çok sıkıntılı dönemler yaşadı, çok sıkıntılı ortamlardan geçtik, bunu herkes biliyor. Yozgatspor  düşmeye aday takımlar arasında gösterildi, bazılarında böyle bir beklenti oluştu. Yozgatspor o zor günlerini de aştı, inşallah bu ligde kalıcı olacak, temennimiz Yozgatspor'un çok daha iyi yerlerde kalıcı olması. Önümüzde 6 haftalık bir süreç kaldı. İnşallah Yozgatspor bu 6 haftayı da başarılı bir şekilde tamamlayarak  iyi bir yerde ligi bitirecek. Bugün Gençlik ve Spor Bakanlığı ve federasyon toplanıyor. Muhtemelen liglerle ilgili bir erteleme karara çıkabilir,  o erteleme kararına göre de biz pozisyonumuzu belirleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

"HERKES ÜYE 

OLABİLİR"

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Derneğine isteyen herkesin üye olacağını belirten Arslan," Yönetim kurulumuz Yozgatspor'u daha da halka açmak için ilk toplantımızda bazı kararlar aldı. Almış olduğumuz kararlar arasında üyelikle ilgili şartları yeniden belirleyerek üye aidatlarını da yeniden belirledik.  Yıllık üye aidatımız bin200 TL aylık 100 TL'ye denk geliyor. Üye aidatını ödeyen herkes Yozgatspor'a üye olabilecek bunu da paylaşmak istedim. Normal bir üye aidatıdır. Yeni yönetim kurumumuzla birlikte gerek basın mensupları ile gerekse kamuoyuna açık bir toplantı ile Yozgat'tın Yozgatlının huzuruna çıkacağız. 30 kişilik yönetimle Yozgatspor'u daha ileriye taşıyacağız, bizlere destek olan bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Derneği Yönetim Kurulu listesi ise şu şekilde;

Başkan: Kazım Arlan 

Başkan vekili: Ahmet Yılmaz

Asbaşkan: Mustafa Türkmen, Hacı Kartal

Asbaşkan Ankara temsilcisi: Gencay Koyunbaşoğlu

Sekreter: Mehmet Erol

Sekreter yardımcısı: Necati Kırlı

Sayman: Harun Evcimen

Futbol Şube Sorumlusu: Yunus Erciyas

Deplasman Sorumlusu: H. Ahmet Dalaslan, Eyüp Coşkun, Aydın Ergişi

Taraftar Sorumlusu: Osman Solmaz, Okan Şenaltun

Hukuk İşleri Sorumlusu: Ahmet Keskin

Medya Sorumlusu: M. Emin Erbek

Üye: Nihat Kayhan, Abdülhabdi Koçak. Nuri Genç, Emrah Ünlü, Osman Yıldırım, H. Burak Yılmazer, Fatih Mermertaş, Kemal İbiş, Duran Küçükduman, Yasin Şahin, Oktay Yıldırım, Oğuzhan Gözde(İzmir Sorumlusu), Abdülkadir Arslan, Kaan Pınarcıoğlu(İstanbul Sorumlusu)

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü Derneği Denetim Kurulu Listesi;

Başkan: Ahmet Akgün

Üye: İsmail Özkan Erden, Veli Mustafa Gülabi, İsmail Bal, Kerim Ekici, Emre Dişlitaş, Durmuş Güngör.

20 Mart 2020 Cuma tarihinde eklendi ve 551 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız