KALİTENİN ADRESİ

KALİTENİN ADRESİ

Ev yemekleri ile müşterilerini kaliteli hizmet sunan Han Yemekleri Self servisi ile dikkat çekiyor.

Yozgat'ta Self Servis yöntemiyle müşterilerine hizmet veren Han Yemek sahibi Hasan Doğruyol, ucuz fiyata kaliteli ev yemekleri hizmeti verdiklerini söyledi.

Doğruyol, "Bizim konseptimiz farklı. Self servis olarak hizmet veriyoruz. Fiyatlarımızı en alt seviyede tutmaya çalışıyoruz. Profesyonel anlamda Yozgat'ta ilk defa böyle bir konsepti faaliyete geçirdik. İnşallah Yozgatlı vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ve esnafımıza faydalı oluruz. İnşallah bizde bu ticaretten istifade ederiz" dedi.

MÜŞTERİ SAYIMIZ HERGÜN ARTIYOR

Doğruyol, "Şuanda 12 çeşit yemek ve 5 çeşit tatlı çıkarıyoruz. Tatlılarımız Yozgat yöresine ait tatlılarımızdır. Şuan için her gün müşteri sayımızda artış var. Talepler çok güzel. Kulağımıza eğilip dua edenler oluyor. Salata ve çorba ile karnını doyuranlar, bir tas çorba ile 2 ekmek yiyenler var. Yozgat'ımızın şuanda ekonomik olarak yüzde 80'ine hitap ediyoruz" dedi.

SELF SERVİS HİZMET

Self Servis olarak hizmet verdiklerini belirten Han Yemek Sahibi Hasan Doğruyol, "İlk başta gelen müşterilerimize komik gibi geldi. Bazıları bize askerlik mi yaptıracaksınız dedi. Ama hepsi gülerek iyi karşıladılar. Şuanda müşterilerimiz alıştı. Çünkü seçme özelliği veriyoruz. Örneğin gelen müşteri çorba içmek için geliyor. Bakıyor kavurma var çorba yerine kavurma yiyor. Patlıcan musakka da şuanda markayız. Damak zevkini çok güzel tutturduk. 3 çeşit çorba çeşidimiz var. Onlarda da sabah 06'da açıp akşam 20.30 gibi kapatıyoruz. Sabah çorbalarında da bir yoğunluk başladı. Yozgat'ta çorba kültürü yok olmakta iken ben tekrar yakaladım. Yozgat'a yeniden yakalatacağım. Çünkü fiyatımız çok uygun ve ekonomik. Şuanda 3 personel ile çalışıyoruz. Garson ve bahşiş sistemi yok. Bunlar olmadığı için bunları aşağıda tutmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

16 Mart 2020 Pazartesi tarihinde eklendi ve 1303 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız