"ZOR GÜNÜMÜZDE ANLAMLI DESTEK"

"ZOR GÜNÜMÜZDE ANLAMLI DESTEK"

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK'nın tesis binasında bulunan kalorifer kazanının su tahliye deposu patladı. 

Teknik heyet ve Futbolcuların patlama anında tesis de olmaması büyük bir faciayı önledi. Patlama sonrasında çatı da meydana gelen hasar nedeniyle kulüp binası kullanılamaz hale geldi. Nevşehir Belediyespor maçından dönen teknik heyet ve futbolcuları Ser Otel konuk etti. 

Kulüp Binasını çatısında ise tadilat çalışmaları başladı. Binanın kalorifer sistemi ile çatısı yeniden yapılıyor. 

Binanın bu hafta içerisinde tamamlanması planlanıyor. Yaşanılan kaza sonrasında açıklamalar yapan Yozgatspor 1959 FK Başkanı Dr. Kazım Arslan, "Önceki gün akşam saatlerinde tesislerimizde kalorifer kazanı su tahliye kazanının patladığını öğrendik. Yaşanılan kazayı duyduğumuzda Yozgatspor kafilesi Nevşehir'den Yozgat'a dönüyordu. Direkt olarak tesislerimizde meydana gelen hasarların tespiti ve bina hasarlarının giderilmesi için çalışmalar başlattık. Dün sabah itibarıyla da tespit edilen hasarlı bölgeler ve kalorifer tesisatının yenileme çalışmaları başlatıldı büyük bir aksilik olmazsa takımımız bugün gün içerisinde tesisleri kullanmaya devam edecek. Kulüp binamızda yaşadığımız bu üzücü olay sonrasında takımımız ve teknik heyetimize kapılarını açan SER Otel işletme sahibi Yaşar Güder'e ayrı bir teşekkür etmemiz gerekiyor. Olay sonrasında kendisini aradığımda Yozgatspor için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirterek tesislerde sürecek tadilat süresince takımımızı otelinde misafir edeceğini belirtti" ifadelerine yer verdi.

11 Şubat 2020 Salı tarihinde eklendi ve 360 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız