Çelik, Tarım Fuarına Katıldı

Çelik, Tarım Fuarına Katıldı

Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik Aydın Tarım Fuarına katıldı. 

Tarım Fuarına katılım sağlayarak görüşlerini de bildiren Çelik uzun yıllardır düzenlenen bu tarım fuarının kendilerine gurur verdiğini söyledi.

Yozgatlı iş insanın düzenlediği fuara katılmanın bir onur kaynağı olduğunu ifade eden Çelik," Yozgat'ın gururu Kobi Fuarcılık tarafından 10 yıldır düzenlenen Aydın Tarım Fuarı bize gurur veriyor. Ege Bölgesi'nin tarım ve hayvancılığına yön veren böyle büyük bir organizasyon Yozgatlı bir iş insanı tarafından düzenlenmesi bize gurur vermektedir. Kobi Fuarcılık Firmamıza hem Yozgat'ta, hem de Aydın'daki fuar organizasyonlarında başarılarının devamını diliyoruz. 

Yozgat'taki üreticilerimizin buraya gelerek ürünlerini pazarlamaları, satışa sunmaları  Yozgat'ımız için ayrı bir onur kaynağıdır. Yozgat'ta üretim yapan İlciler, Ses, Kahraman Çelik, Çelik Makas, Atikel Eldiven Firmaları katılım sağlayarak burada ürünlerin satış ve pazarlamalarını yapmaktadırlar. Yozgat TSO olarak bugün bizlerde destek olmak için buradayız. Üreten ve ürettiğini dışarıya pazarlayan bir Yozgat için tam hızla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yozgat'ta üretim yapan tüm firmalarımızın her zaman yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

24 Ocak 2020 Cuma tarihinde eklendi ve 108 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız