DOSTLUK TURNUVASI

DOSTLUK TURNUVASI

Sporun yaygınlaşması amacı ile Çayıralan Kaymakamlığı, İlçe Milliği Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından öğretmenler arası masa tenisi turnuvası düzenlendi. 

Dostluk  maçı çerçevesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bulunan okul ve kurumlar arasındaki masa tenisi turnuvası sporun yaygınlaşması ve muhabbetin oluşması amacı ile görev yapan öğretmenler arasında iletişim kurmalarına vesile oldu.

16 öğretmen ve memur katıldı maç heyecanlı maçlara sahne oldu.

Eleme usulü yapılan karşılaşmalarda rakiplerini mağlup eden Ömer Eker ile Yener Çabuker finale yükseldi. 

Öğretmenevin de yapılan final maçında Ömer Eker rakibi Yener Çabuker' i  3-0 mağlup ederek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. 

Üçüncülük maçında karşılaşan Yunus Emre Gülhan ile Orhan Kahraman arasındaki müsabakada rakibine 3-1 üstünlük sağlayan Orhan Kahraman turnuvayı 3'üncü olarak tamamladı. 

Turnuva sonunda yapılan ödül töreni yapılarak kupaları verildi.

Turnuvada birinci olan Ömer Eker'in kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ verdi.                

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ," Öncelikle bu turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen ve turnuvaya katılan meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyor ve turnuvada dereceye giren arkadaşlarımızı ayrıca tebrik ediyorum.  Bu aktivitenin asıl amacının birlik ve beraberliğimize katkı sağlaması ve dostluğun, muhabbetin pekişmesine vesile olması anlamında güzel bir turnuva oldu." dedi.               

 İlçede sporun yaygınlaşması adına dostluk ve muhabbetin gelişmesi adına yapılan bu aktivitenin önemine değinen Bozdağ, hayatın her alanında spor ve sporun yaygınlaşması için kurum olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve gereken desteği ve imkanları sağlayacaklarını ifade etti.

7 Ocak 2020 Salı tarihinde eklendi ve 232 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız