KIŞ HAZIRLIKLARI YAPILDI

KIŞ HAZIRLIKLARI YAPILDI

Akdağmadeni   İlçesi'nde sert geçen kış şartlarına karşı belediye tarafından tüm hazırlıklar yapıldı.

 Karla mücadelede geniş bir araç filosuna sahip olan belediye, bunun yanı sıra personel sayısını tamamladı, gerekli ekipmanları hazırladı.

Yozgat'ın Akdağmadeni İlçesi'nde olumsuz kış şartlarından vatandaşlarımızın en az şekilde etkilenmesi için hazırlıklarını tamamlayan belediyemiz ekipleri, 50 ton tuz, 3 kepçe, 1 greyder, 3 kamyon, 2 traktör ve 30 kişilik ekiple kış ayında karla mücadele edecek.

Yaz aylarında doğalgaz çalışması nedeniyle tahrip olan yolları düzenleyerek bu yıl ki karla mücadele çalışmasının daha hızlı ilerlemesi için zemin hazırlayan belediyemiz kış aylarında görev yapacak tüm araçları bakıma alarak olumsuz hava koşullarında ihtiyaç duyulacak ekipmanları hazır hale getirdi.

Zorlu geçen kış mevsimi için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Belediye Başkanı Uzm. Dr. Nezih Yalçın, kış aylarında ilçe sakinlerinin herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için ulaşım ve buzlanma konusunda tüm tedbirleri aldıklarını açıkladı.

Yalçın, belediyenin kış hazırlığı hakkında şu bilgileri verdi; "Tuz stokumuz , araçlarımızın bakımları ve personellerimizin görev dağılımını yaptık. Ekiplerimiz vatandaşımızın kış mevsiminde herhangi bir sorun yaşamaması için mesai kavramı gözetmeksizin 24 saat boyunca çalışıp halkımızın hizmetinde olacak. 

Belediye olarak tüm ekiplerimizle kışa hazırız."

2 Aralık 2019 Pazartesi tarihinde eklendi ve 230 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız