TURU GEÇMEK İSTİYORUZ

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Fatih Kavlak, Ziraat Türkiye Kupasında gidebilecekleri yere kadar gitmek istediklerini söyledi.

TURU GEÇMEK İSTİYORUZ

Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Fatih Kavlak, Ziraat Türkiye Kupasında gidebilecekleri yere kadar gitmek istediklerini söyledi.

Kavlak, ikinci turda karşılaşacakları Altındağ Belediyespor'u yenerek bir üst tura adlarını yazdırmak istediklerin belirtti.

Ligde aynı grupta yer aldıkları bir takımla karşılaşacaklarını dile getiren Fatih Kavlak, "Altındağ Belediyespor'u yenecek güce sahibiz. Onları yenerek kupada tur atlamak istiyoruz" dedi.

Kupa'da gidebilecekleri yere kadar gitmek istediklerini vurgulayan Fatih Kavlak, "Lig bizim için daha önemli ama kupayı da önemsiyoruz. Her iki kulvarda da başarılı sonuçlar elde etmek istiyoruz" dedi.

Öte yandan Altındağ Belediyespor, Yozgatspor 1959 FK karşılaşması canlı olarak yayınlanmayacak. Ziraat Türkiye Kupası maçlarını naklen yayınlayan A Spor, Altındağ Belediyespor ile Yozgatspor 1959 FK karşılaşmalarını yayınlamayacak. A Spor, bugün oynanacak olan üç karşılaşmayı naklen yayınlayacak. Bunlar, Ağrı 1970-Artvin Hopa, Tokatspor-Erbaaspor ile Bucaspor-Nazilli Belediyespor maçları olacak.

KARŞILAŞMA BUGÜN

Altındağ Belediyespor, Yozgatspor 1959 FK Ziraat Türkiye Kupası ikinci tur mücadelesi bugün oynanacak. Ankara'nın Çubuk İlçe stadyumunda oynanacak olan mücadele 15:30'da başlayacak.

HER TURU PARA

Kupada hasılat dağıtımı yıllardır aynı şekilde gerçekleşiyor. Buna göre tek maç usülüne göre oynanan karşılaşmalarda gider ve hisseler kesildikten sonra kalan net hasılatın yüzde 60'ı tur atlayan takım alıyor. Kaybeden takım da yüzde 40'ı cebine koyuyor. Finali kazanan da hasılatın yüzde 60'ını kasasına götürüyor.

11 Eylül 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 241 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız