MUTLULUKLAR...

MUTLULUKLAR...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Yozgat İl Başkanı Kemal Korkmaz'ı, kızının nikah töreninde dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. 

İl Başkanı Kemal Korkmaz'ın kızı Necva Korkmaz, Ahmet Eker'in oğlu Fahri Eker'le Yozgat Belediyesi Bilal Şahin Nikah Salonunda kıyılan çiftin nikahını Belediye Başkanı Celal Köse kıyarken, şahitliklerini ise; MHP Yozgat İl Başkanı Ferhat Altan, CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Erol, BBP İl Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım ve Baki Bozkurt yaptı. 

Genç çiftlerin nikahını kıyan Belediye Başkanı Celal Köse, çiftlere mutluluklar dileğinde bulunarak, "Böyle güzel bir günde sizlerin mutluluğunuzu paylaşmaktan dolayı onur duyuyorum. Çiftimiz, şahitlerimizin huzurunda kıyılan nikahları ile hayatlarını birleştirdiler. Bu vesile ile ben kendilerine bir ömür saadetler diliyorum. Yüce Mevla, başta ailesine, vatanına milletine ve devletine bağlı bireyler yetiştirmeyi nasip eylesin."diye konuştu. 

Evlilik cüzdanını il başkanlarına genç çifte takdim etmeleri için veren Belediye Başkanı Köse, çiftlere kahve takımı hediye etti. 

MHP İl Başkanı Ferhat Altan ve CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar'da evlilik cüzdanını Necva Eker'e takdim ederek mutluluklar dileğinde bulundu. 

Merhaba Yozgat Gazetesi olarak, Korkmaz ve Eker ailelerini tebrik ediyor, genç çiftimize bir ömür mutluluklar diliyoruz.

6 Ağustos 2019 Salı tarihinde eklendi ve 2582 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız