"ÇİÇEKLİ ÇAYIR RUHU YENİDEN CANLANDI"

"ÇİÇEKLİ ÇAYIR RUHU YENİDEN CANLANDI"

Akdağmadeni Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Kültür ve Turizm Festivali kapsamında karakucak güreş müsabakaları düzenlendi.

Çiçekliçayır mevkiinde düzenlenen müsabakalarda güreşçiler er meydanına çıktı.

Karakucak Güreş müsabakalarını MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, MHP İl Başkanı Ferhat Altan, MHP Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu birlikte izledi.

MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, "Ata sporumuz yaşatıldığı, Akdağmadeni Çiçekliçayır Karakucak güreş festivaline katıldık. Uzun zamandır yapılmayan bu güzel etkinliği yeniden canlandıran Belediye başkanımız Nezih Yalçın ve İlçe teşkilatımıza, Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkanımız Uzm.Dr.Nezih Yalçın," Yaklaşık sekiz günden beri devam eden festivalimiz sonlandı. İlk olmasına rağmen çevre il ve ilçelerden gelen vatandaşlarımızla birlikte festivalimiz büyük bir ilgi gördü. Bundan sonra ki yıllarda da elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağız. Festivalimize Avrupadan gelerek katılan çok değerli gurbetçi vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum.Ayrıca Festival süremiz boyunca bizleri yalnız bırakmayan çok değerli Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sedef'e ve değerli protokolümüze şahsım ve vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum.'' dedi

23 Temmuz 2019 Salı tarihinde eklendi ve 2462 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız