Başarılı sol bek Yozgatspor'da

Başarılı sol bek Yozgatspor'da

2019-2020 futbol sezonunda TFF 3. Lig'de mücadele edecek Yozgatspor 1959 FK transfer çalışmalarına hız verdi.
2016-2017 futbol sezonunda Yozgatspor formasını terleten başarılı sol bek Muhammet Mustafa Doğan kendisini kırmızı siyahlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.
Yozgatspor'u hak ettiği yerlere taşımak adına elliğnden gelen çabayı sarfedeceğini ve Yozgat'ı çok özlediğini söyleyen başarılı oyuncu, "Yozgat ve Yozgatspor'u çok özledim. Geçtiğimiz sezonda transferim gündeme gelmişti ama kısmet olmamıştı. İnşallah sezona en iyi şekilde başlayıp Yozgatspor'un hak ettiği bir yerde sezonu tamamlamak için çalışacağız" dedi. 
Yozgatspor 1959 Başkanı Kazım Arslan ise Yozgat veYozgatspor'a yakışan bir kadro kurmak için çalışmalara aralıksız olarak devam ettiklerini belirterek şu açıklamaları yaptı."Taraftarlarımıza söz verdiğimiz gibi Yozgatspor bu haftayı dolu dolu geçirecek. Transfer listemizde olan oyuncu arkadaşlarımızı davet ederek kadromuza katmaya devam ediyoruz. İnşallah birkaç gün içerisinde transfer çalışmalarımızı sonlandırmış olacağız. Muhammet Mustafa Doğan geçmişte Yozgatspor'a çok büyük katkıları olan bir kardeşimiz. Geçtiğimiz sezonda transferi gündeme gelmişti ancak kısmet olmamıştı. Mustafa'yı tekrar Yozgatspor çatısı altında görmekten memnunuz. Tüm Yozgatspor taraftarına hayırlı olsun."

10 Temmuz 2019 Çarşamba tarihinde eklendi ve 278 kez okundu

YORUMLAR

0 yorum yapıldı
Üye girişi yapmak için tıklayınız