Bugün 27 Ağustos 2016 Cumartesi

Başer, TDBB başkan yardımcısı oldu

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Başkan Yardımcılığına seçildi.

Paylaş :
Yazdır :
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
23 Mart 2012 Cuma
Başer, TDBB başkan yardımcısı oldu

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Başkan Yardımcılığına seçildi.

İstanbul’da yapılan Türk Dünyası Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısında Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, TDBB Tanıtım ve medya işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına seçildi.

Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Türk Dünyası Belediyeler Birliğinin amacının, Türk kültür ve medeniyetinin geniş mirasını dikkate alarak işbirliğine dayalı bir dostluk ve yardımlaşma ortamı içinde, kar amacı gütmeden ve üye ülkelerinin kanunları ile yasaklanmamış olmak kaydıyla ekonomik ve teknik alanlar başta olmak üzere işbirliğini geliştirmek, bu konularda bilgi, görgü ve karşılıklı teknolojilerden yararlanmak olduğunu belirterek, “Kardeş belediyecilik, kültür alışverişi ve Türk Dünyasında birlik beraberliğin sağlanması açısından TDBB büyük görevler düşmektedir. İnşallah Birlik Başkanımız Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte bizden önce görev yapan arkadaşlarımızdan aldığımız hizmet bayrağını daha yükseklere çıkarmak için çalışacağız” dedi.23 Mart 2012 Cuma

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
 

MİSAFİR

23.03.2012 19:31

pes doğrusu , ah benim daha bir otoparkı bile olmayan Yozgatım daha başına neler gelecek acaba

MİSAFİR

23.03.2012 17:39

sayın belediye başkanı türk dünyasından çok yozgat dünyasıyla ilgili mesai harcamalı yozgatın buna çok ihtiyacı var

MİSAFİR

23.03.2012 14:18

Valla ben anlamış değilim, kışın Yozgat' ta Belediye başkanı sınıfta kaldı. Yaradan yardım etti de yollar açıldı. Bir de belediye başkanı ilk 10 a giriyor üstelikte yardımcı oluyor. Heralde bizim siyasetçilere yakın oluğu için böyle bir şeyler oldu. Herkes elini vicdanına koysun, yorum yapan arkadaşta dahil.

MİSAFİR

23.03.2012 13:38

Türk dünyası belediyeler birliği toplantısında medya ilişkilerinden sorumlu olmuş. ohh ne ala ne güzel. damadınıda Türk dünyasının spikerliğine getirirse şaşmayın. baksana adam 81 ilde başarı bakımından 8. sıraya gelmiş helal olsun başkanımıza. oylamayı yönlendiren damatzadeye helalin var Taner sekreter

MİSAFİR

23.03.2012 13:32

belediye başkanı yusuf başerin TDBB Tanıtım ve medya işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına seçildiğini öğrendim. daha başımıza ne gelecek! adamın kendine hayrı yok ki...ilimizin caddeleri sokakları şu gün bile kar buz çamur deryası içinde. sokaklarda yürünülmüyor,arabalar park edilemiyor. evinin içini süpüremeyen adamı Türk dünyası belediyeler birliğine seçiyolar.

başımıza taş yağsa yerinde...

yazık oluyor yozgata yusuf başkanın varlığıyla...

MİSAFİR

23.03.2012 12:53

köyümüz güzel

MİSAFİR

23.03.2012 09:48

Belediye başkanımız Sayın Yusuf Başer'i kutlar başarılar dilerim. Bu görevi layıkıyla yapacağına güvenim tamdır. Bir Yozgatlı olarak gurur duydum. Zaten gelmiş geçmiş belediye başkanları içersinde kültüre en fazla değer ve destek veren bir başkandır. Onun sayesinde Birçok derneğimiz faaliyet gösteriyor.Yozgat kültürünü Türkiye'de ve dünyada tanıtmaya çalışıyor. Büyük şehirlerimizde Yozgat tanıtım günleri yaptırıyor. Allah yardımcısı olsun.