Son Dakika

"Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi"

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Büyük Sinema Salonu'nda gençlerle buluştu

Bu haber 441 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Büyük Sinema Salonu'nda gençlerle buluştu. 

Gençler, Köse'ye duygulu anlar yaşattı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Gençlik Başkanı ile Buluşuyor” programı Büyük Sinema Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Düzenlenen programa Anayasa Komisyon Başkanı ve Milletvekili Bekir Bozdağ, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve Belediye Başkan Adayı Celal Köse katıldı. 

Gençler için düzenlenen konser etkinliği ile başlayan programın ardından, sahneye çıkan AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse’ye gençler bir sürpriz gerçekleştirdi. Köse sahneye çıktığı anda arkasında koreografi çalışması belirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Celal Köse’nin yer aldığı koreografi çalışmasında “Tasalanma yiğidim, zaman bizden yanadır. Dünya düşman olsa da Ak Gençlik senden yanadır” yazıları dikkat çekti. “Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi” şarkısını hep birlikte seslendiren gençlere Celal Köse’de eşlik etti. 

Yoğun katılımın olduğu toplantıda gençlerin yaptığı jest karşısında duygulanan Belediye Başkan Adayı Celal Köse, gençlerin ilgisine layık olmak için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti. Köse, “Bugün burada bizleri şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Sizlerin ilgisi ve güveni oldukça kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Gençler güçlü olursa Yozgat güçlü olur. Projelerimizi yaparken sizleri asla unutmadık. Yapacağımız tüm sosyal faaliyetlerde sizlerin fikirlerini alacağız. Çok şükür ki gençleri yedek kulübesinde değil, ilk on birde isteyen bir Cumhurbaşkanımız var. Biz de Cumhurbaşkanımızın izinde yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu. 

Düzenlenen programda AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, Anayasa Komisyon Başkanı ve Milletvekili Bekir Bozdağ, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’de katılımcılara hitap etti.


Bu haber 25 Mart 2019 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.