Son Dakika

Site Sakinleri Köse’yi Kucakladı

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Şeyhosman Mahallesi Çemsan Sitesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı

Bu haber 373 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Şeyhosman Mahallesi Çemsan Sitesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı. AK Parti Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, kendilerine verilen görevin sorumluluğunun bilincinde olduklarını belirterek, gece gündüz demeden çalışarak Yozgat’ı daha ileriye götüreceklerini söyledi.  AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Şeyhosman Mahallesi Çemsan Sitesi’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Site sakinlerinin kucakladığı Celal Köse için salon yetersiz kaldı. 

Seçim çalışmalarını sürdüren Köse, ev toplantılarına katılarak vatandaşlara hizmetlerini ve projelerini anlatıyor. Partisi tarafından düzenlenen ev toplantısına katılan Köse’ye yoğun destek ve ilgi gösterildi. Toplantının yapıldığı salon insan selini almazken bir çok vatandaş toplantıyı dışarıdan takip etmek zorunda kaldı. 

Yozgat için hayalleri olduğunu dile getiren Köse, burada doğduğunu, burada büyüdüğünü ve ömrünü bu kente adadığını vurguladı. 

İnsana ve Yozgat’a hizmet etmek arzusunda olduğuna dikkat çeken Köse, insan odaklı yatırım anlayışı çerçevesinde kente nefes aldıracaklarına değindi. 

Köse, “Memleket işi Gönül İşi” anlayışımız doğrultusunda hareket ederek Yozgat’ın daha fazla gelişmesi, daha fazla kalkınması adına gece gündüz demeden gayret göstereceğiz. 

Yozgat için hazırladığımız, modern park alanları, semt pazarları, çevre düzenlenmeleri, eğitim ve kültürel yönden projeler sayesinde Yozgat’a yeni bir çehre getireceğiz.Yozgat’ı gençliğimizin verdiği heyecan ve çalışma arzusu, ekibimizin bilgi ve tecrübesi, halkımızın destekleriyle yeni bir vizyonla daha ileriye taşımak adına daha fazla çalışacağız. Biz hizmet ve yatırım üretirken 40 defa düşüneceğiz bir kez yapacağız” dedi. 

Belediye Başkan Adayı Köse, toplantıda ayrıca vatandaşların sorularını yanıtladı.


Bu haber 20 Mart 2019 Çarşamba tarihinde eklenmiştir.