Son Dakika

ARTIK NEFES ALMA ZAMANI

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, şehrin her köşesine dokunacak proje çalışması içerisinde olduklarını belirterek, Yozgat'ın artık nefes almaya başlayacağını söyledi

Bu haber 403 kez okundu.
Yazı Boyutu

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, şehrin her köşesine dokunacak proje çalışması içerisinde olduklarını belirterek, Yozgat'ın artık nefes almaya başlayacağını söyledi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Yozgat Belediyesi Büyük Sinema  Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlediği ‘Şehrim 2023 Vizyona hazırlanıyor’ toplantısında sinevizyon eşliğinde katılımcılara projelerini tanıttı.

Köse’nin konuşması esnasında, salondaki gençler “Yozgat’ın Başkanı Celal Köse, Yozgat Seninle Gurur Duyuyor” sloganları atması dikkat çekti.

Yoğun katılımın olduğu toplantıya;  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç,  Kadın Kolları İl Başkanı İlknur Ünal, İl Gençlik Kolları Başkanı Kazım Emiroğlu Şimşek ve partililer katıldı.

SÖZLERİMİZ HAVADA KALMAYACAK

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, verdikleri sözlerin asla havada kalmayacağını vurgulayarak, “Yozgat’ımızın istihdamına ve ekonomisine katkı sağlayacak şehrimize vizyon katacak projelerimizi Allah nasip ederse belediye başkanlığı dönemimizde hepsini şehrimize kazandıracağız. Bu projelerimiz vat olarak kalmayacak hepsini Yozgat’ımıza bir bir kazandıracağız.  Zaman çok çabuk geçiyor. Allah izin verirse ve halkımızın desteği ile başkan seçildiğimiz takdirde bütün vatandaşlarımız verdiğimiz sözlerin vaatte kalmadığını hizmetlerimizi göreceklerdir. Şehrimizin en büyük sorunlarından biri olan istihdam ve ekonomiye katkı sağlayacak projeleri hayata geçirerek işsizlerimize de umut olacağız. Bundan hiç kimsenin bir kuşkusu olmasın. Sadece bununla da sınırlı kalmayacak. Ankara’nın desteğini de alarak farklı projeleri de hayata geçireceğiz. Bu zamana kadar sözümüzü hep tuttuk. Allah nasip ederse biz söz verirken sözümüzü tutarız. Bu zaman kadarda hep böyle oldu. 40 defa düşündük bir defa söyledik. Destek sizden gayret bizden.”diye konuştu.

Ak Parti İl Başkanı Çelebi Dursun’da yaptığı konuşmada Celal Köse’nin belediye başkanlığı görevini  en iyi şekilde yapacağına yürekten inandığını belirterek, sonuna kadar kendisine destek olacaklarını ifade etti.

AK PARTİ KURULMADAN ÖNCE YOZGAT’I HATIRLAYALIM

Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ’da yaptığı konuşmada AK Parti kurulmadan önce Yozgat’ta neler olduğunu AK Parti iktidarı ile birlikte Yozgat’ta yapılan yatırımları anlattı.

Yozgat’ın AK Parti ile yatırımlara kavuştuğunu vurgulayan Bozdağ, AK Parti iktidarı öncesi Yozgat’ı hatırlayanlar şimdi yapılan yatırımlarla kıyaslamalarını istedi.

Bozok Üniversitesi, TOKİ, Şehir Hastanesi, Adalet Eğitim Merkezi, Adliye Sarayı, Diyanet Eğitim Merkezi, Adli Tıp Kurumu gibi pek çok yatırımın hizmetin AK Parti İktidarları döneminde Yozgat’a kazandırıldığını vurgulayan Bozdağ, “AK Parti Yozgat’ımıza ne yaptı diye düşünecek olursak çok değil şöyle bir geçmişe gittiğimize AK Parti kurulmadan önceki Yozgat’la şimdiki zamanı hatırlayalım. Üniversite hayalimiz başta olmak üzer pek çok hizmetler yatırımlar AK Parti İktidarları döneminde yapıldı. Hızlı Tren ve Havaalanı projemizde tamamlandığında şehrimiz her alanda kalkınarak gelişecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları ülkemizin ve Yozgat’ımızın kalkınması ve gelişmesi için gece gündüz demeden yoğun çalışma içerisinde. İnşallah bu seçimden de AK Parti, Yozgat’ımızda ve ilçelerimizde daha güçlü bir şekilde çıkarak AK Parti hizmet yolunda dünden daha fazla çalışarak yoluna devam edecektir.”ifadelerini kullandı.

BAKAN KASAPOĞLU, KÖSE’NİN PROJELERİNE BİZLERDE DESTEK OLACAĞIZ.

AK Parti adayı Celal Köse’nin projelerini çok beğendiğini söyleyen Bakan Kasapoğlu, “Belediye Başkan Adayı Sayın Köse, gerçekten Yozgat adına son derece güzel projeler hazırlamış. Bizlerde bu projelerin gerçekleşmesi için elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Elbette bununla da sınırlı değil bu hazırlanan projeler, diğer taraftan yine farklı alanlardaki projelerine de bizler her zaman destek olacağız.” diye konuştu. 


Bu haber 18 Mart 2019 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.