Son Dakika

Şükrü Amca Dua Bekliyor

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi’nde 9 yıldır eşi ile birlikte kalan KOAH hastası 71 yaşındaki Şükrü Pasinlioğlu, tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesinde sevenlerinden dua bekliyor

Bu haber 383 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi’nde 9 yıldır eşi ile birlikte kalan KOAH hastası 71 yaşındaki Şükrü Pasinlioğlu, tedavi gördüğü hastanenin yoğun bakım ünitesinde sevenlerinden dua bekliyor.

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Neşeli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaDA huzur evinin sanatçı kimliği ile tanınan simalarından Şükrü Pasinlioğlu’na dua istedi.

İl Müdürü Neşeli, duygu yüklü mesajında şu paylaşımda bulundu: “Alparslan Türkeş Huzurevimizin renkli siması Şükrü Pasinlioğlu amcamız yıllardır sürdürdüğü KOAH hastalığı mücadelesine Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde devam etmekte. Hepinizin duasına ihtiyacı var. Rabbim sağlık ver. Cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketleri Şükrü amcasız ve sahipsiz kalmasın.”

Huzurevinde eşi ile birlikte kaldığı odasına kurduğu küçük tezgah üzerinde cami, saat kulesi, uçak ve Kabe maketi yaparak hünerlerini sergileyen Şükrü Pasinlioğlu, kısa bir süre önce rahatsızlınarak hastaneye kaldırıldı. Pasinlioğlu, hastanenin yoğun bakım ünitesinde yasam mücadelesi veriyor. 


Bu haber 11 Şubat 2019 Pazartesi tarihinde eklenmiştir.