Son Dakika

Hedef Çocukların Mutluluğu

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, okul ziyaretleri kapsamında; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek, hedeflerinin çocukların hem eğitim alanında, hem de sosyal hayatta mutlu olmalarını sağlamak olduğunu söyledi

Bu haber 358 kez okundu.
Yazı Boyutu

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, okul ziyaretleri kapsamında; idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek, hedeflerinin çocukların hem eğitim alanında, hem de sosyal hayatta mutlu olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Yozgat Merkez Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulunu  ziyaret ederek, okul yöneticilerinden okulun fiziki ve genel durumu hakkında bilgi alarak,  uygulanan projeler ve öğrencilerin akademik gelişimleri konusundaki çalışmalarını inceledi.

Öğrencilerle görüşerek talep ve önerilerini alan Yazıcı, sınıf ve çalışma ortamlarını inceledi.

Tüm öğrencilerin varlığıyla değerli olduğunu ve bu değere hep birlikte sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Yazıcı, öğrencilerin asla umutlarını yitirmemelerini ve hedeflerinin peşinden koşmalarını istedi.

Öğretmenler odasını da ziyaret eden Yazıcı,  öğretmenlerle yaptığı görüşmede, okulda yapılan çalışmaları değerlendirdi. Yazıcı,  2023 Eğitim Vizyonu, akademik başarı, değerler eğitimi , veli eğitimi ve öğrencileri mutlu etmenin gerekliliğine değinerek öğretmenler ile fikir alış verişinde bulundu.  Yazıcı, Okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.


Bu haber 09 Şubat 2019 Cumartesi tarihinde eklenmiştir.