Son Dakika

ADAYLAR BELLİ OLDU

Saadet Partisi aday tanıtımı İl Başkan Yardımcısı Halil Ceylan tarafından gerçekleştirildi

Bu haber 519 kez okundu.
Yazı Boyutu

Saadet Partisi aday tanıtımı İl Başkan Yardımcısı Halil Ceylan tarafından gerçekleştirildi. 

Tanıtım toplantısında Merkez başta olmak üzere Sorgun ve Çekerek ilçelerinin adayları tanıtıldı.

Merkezden Ziya Koçak Belediye Başkan Adayı gösterilirken Sorgun’dan Mustafa Salman, Çekerek’ten Mustafa Alan Belediye Başkan Adayı gösterilirdi.

Aday tanıtım toplantısında konuşma yapan İl Başkan Yardımcısı Halil Ceylan,” Genel Merkezimiz ve genel başkanımızın aldığı kararlar gereği tüm Türkiye'de tüm il, ilçe ve beldelerde seçime giriyoruz. Kimse ile ittifak yapmıyoruz. Bugüne kadar yapılan çalışmalar sonucunda Yozgat il merkezi ile Sorgun ve Çekerek İlçeleri belediye başkan adayları kesinleşti. Genel merkezimiz tarafından onaylandı. Yazıları da tarafımıza tebliğ edildi. Bu kararlara göre Yozgat Merkez belediye başkan adayımız olarak yıllardır partimize emeği geçen, gelinen noktada hiç bir zaman emeğini esirgemeyen 2 dönemdir partimizin il başkanlığını yapan Ziya Koçak seçime dahil olacak. 2 Dönemdir ilçe başkanlığımızı yapan Çekerek İlçe Başkanımız Mustafa Alan Çekerek Belediye Başkan Adayımız olarak seçime girecek. 

Sorgun Belediye Başkan adayı olarak ise Mustafa Salman seçime dahil olacak" dedi.

Gazetemiz muhabirlerine açıklamada bulunan Saadet Partisi Belediye Yozgat Belediye Başkan Adayı Ziya Koçak,” Yetim malına sahip çıkan bir anlayışla Belediye başkanlığına aday olduk. Tek kuruşu bile israf etmeden hizmet edeceğiz. Halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak görüyoruz. 

Sözde değil özde bir yönetimle gardiyan devlet anlayışı yerine garson devlet anlayışı ile devletin gücünü vatandaşa hizmet yolunda kullanarak hareket edilmesi gerektiğini dünüşüyoruz. Buna belediyede dahildir. 

Biz israfa, yolsuzluğa ne kadar karşı isek israfa da o kadar karşıyız” şeklinde konuştu.


Bu haber 08 Şubat 2019 Cuma tarihinde eklenmiştir.