Son Dakika

"Çalışan Gazeteciler Günü"

Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, beraberinde Eğitim Birsen Yönetim Kurulu üyeleri Celal Macit ve Bedrettin Dıvrak ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu

Bu haber 235 kez okundu.
Yazı Boyutu

Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, beraberinde Eğitim Birsen Yönetim Kurulu üyeleri Celal Macit ve Bedrettin Dıvrak ile birlikte 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

 Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, ziyarette yaptığı açıklamada demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarının başında basın sektörünün geldiğini söyledi. Basının kurumlar ile halk arasında köprü vazifesi görevi de yaptığını vurgulayan Şerefli, “Sesimizin duyurulmasında, kamuoyunun bilgilendirilmesinde basının önemi son derece önem arz etmektedir. Bu önem 15 Temmuz’da hain FETÖ darbe girişimiyle daha iyi anlaşılmıştır. Çünkü o akşam hainlerin darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımızın bir televizyon kanalına bağlanarak vatandaşlarımızı demokrasiye sahip çıkma adına sokağa davet etmesi ile bertaraf edilmiştir. Gazeteciler, yaptıkları haberlerle şehirlerin sosyal ve kültürel anlamda gelişmesine ve o bölgenin tanıtılmasına da katkı sağlıyor. Bu vesile ile Yozgat’ımızda da gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.”dedi.

Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyes’de benzer ifadeler kullanarak gazetemiz çalışanlarının gününü kutladı.


Bu haber 11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklenmiştir.