Son Dakika

“Gününüz Kutlu Olsun”

Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy ve Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Sargın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular

Bu haber 266 kez okundu.
Yazı Boyutu

Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy ve Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Sargın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy, “Toplumun, dünyada, ülkemizde ve ilimizde gelişen olayları anı anına haber almasında önemli bir görevi yürüten basınımızın önemi büyüktür. 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin zor şartlarda görevlerini en iyi şekilde yerine getiren basınımız bu anlamda kamu görevi de yapmış oluyor. Bu vesile ile ilimizdeki tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum.”diye konuştu.

“DOĞRU, TARAFSIZ VE EKSİKSİZ”

Tahir Demirel 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gazetemize ziyarette bulundu.

Tahir Demirel gerçekleştirdiği ziyarette,” Gazetecilerimiz toplum adına çok önemli bir kamu hizmeti yürütmektedirler. Bugün ülkemizin güçlü demokrasisine, tarafsız, özgür ve ilkeli basınımızın katkısı çok büyüktür. Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık ilkesini gözeterek ve kişilik haklarına saygı içerisinde bulundurarak önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstenerek mesai gözetmeksizin çalışarak milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Bu nedenle toplumumuzun gelişmesi ve kalkınması sürecin de, basın çalışanlarımızın desteği ile bu süreç daha hızlı olacaktır. Basınımıza düşen iş bu ilkeler içinde bağımsız, özgür ve ilkesiz haber yapmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin sorunlarına değinen, gerek yerel, gerekse uluslararası işler yapan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, başarılı, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür geçirmenizi dilerim.” şeklinde konuştu.


Bu haber 11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklenmiştir.