Son Dakika

“Toplumun Tarafsız Yönü”

ÇEDAŞ Proje ve Tesis Yöneticisi Didem Albayrak ve ÇEDAŞ Muhasebe Finans İl Yöneticisi Mahmut Ünlüsoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler

Bu haber 235 kez okundu.
Yazı Boyutu

ÇEDAŞ Proje ve Tesis Yöneticisi Didem Albayrak ve ÇEDAŞ Muhasebe Finans İl Yöneticisi Mahmut Ünlüsoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler. 

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Selma Arslan ve muhabirimiz Mustafa Avcı ile sohbet havası içeisinde geçen ziyarette ÇEDAŞ Proje ve Tesis Yöneticisi Didem Albayrak,” Toplumun tarafsız, hızlı ve doğru bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi yerine getiren ve kamu yararına çalışan gazetecilerimiz, demokrasinin gelişmesi ve toplumsal bilincin oluşturulmasında çok değerli katkılar sunmaktadır. 

Önemli bir kamu hizmetini yerine getiren, zaman mefhumu tanımadan, büyük fedakârlıklarla kitleleri bilgilendirmek adına görev yapan basın emekçilerimizin bu gayretleri her türlü takdiri hak etmektedir. İlkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten gazetecilerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bütün basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.” dedi. 


Bu haber 11 Ocak 2019 Cuma tarihinde eklenmiştir.