Son Dakika

ORTAK DERDİMİZ "YOZGAT"

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Yozgat’ı daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışacaklarını belirterek, gün gelecek milletin önünde, gün gelecek yüce yaradan önünde hesap vereceklerini söyledi

Bu haber 2353 kez okundu.
Yazı Boyutu

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, Yozgat’ı daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışacaklarını belirterek, gün gelecek milletin önünde, gün gelecek yüce yaradan önünde hesap vereceklerini söyledi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yozgat Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Celal Köse, Parti binası önünde düzenlediği toplantı da değerlendirmelerde bulundu. 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için Yozgat Belediye Başkanlığına resmi olarak adaylığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Köse, mevcut belediye başkanı Kazım Arslan’ın yanı sıra Yusuf Başer, Mehmet Erdemir, Ali Açıkgöz, Mustafa Erkılıç, Cemil Çiçek ve önceki belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 

Yeni dönemde birlikte yönetim anlayışını benimseyeceklerinin altını çizen Köse, “Bizim derdimiz Yozgat, bizim kavgamız, alın terimiz Yozgat. Yozgat’ın daha yaşanılabilir bir yere gelmesi için eğitimiyle kültürüyle sanayisiyle çağ atlayacak bir hale gelmesi için inşallah el birliğiyle çalışacağız. Allah nasip ederse Yozgatlı hemşerilerimiz bize destek olup bu makamı bize layık görürlerse biz de Yozgat’ımızı, Yozgatlı kardeşlerimizle hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz. Biz önümüzdeki dönemde Yozgat’ımızın derdine derman olacak projelerle gümbür gümbür geleceğiz. Eserlerimizle anılmaya gayret edeceğiz. Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız. Çıktığımız bu hayırlı yolculukta rabbim yardımcımız olsun” dedi. 

VATANDAŞLARA DA 

TEŞEKKÜR ETTİ 

Mahalli İdareler seçiminde Yozgat için hayırlı kararlar çıkacağına inandığını dile getiren Köse, anket çalışmalarında kendisine gösterilen teveccühten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.  Köse, “Bu süreçte destek ve duasını esirgemeyen vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bize yönelik büyük bir muhabbet örneği gösterildi. Hep birlikte Yozgat’ı daha ileri noktalara götürmek için mücadele edeceğiz. Her zaman olduğu gibi partimiz çok yoğun ve geniş bir çalışma yürütüyor. Önce sahada anketler yapıldı, sonra parti mensupları- mızın katıldığı temayüller gerçekleştirildi. Sonra milletvekillerimizin, görüşleri genel merkez tarafından alındı. Yozgatlı kardeşlerimizin destekleri ve aziz oylarıyla eğer bu görevi üzerimize tevdi ederlerse şu iki şeyi hiçbir zaman unutmayacağımı özellikle ifade etmek istiyorum. Gün gelecek bu halk önünde bu millet önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Gün gelecek hak vaki olunca yüce yaradan önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız” ifadelerini kullandı. 


Bu haber 29 Kasım 2018 Perşembe tarihinde eklenmiştir.